کد خبر: ۵۱۲۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران:
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: مصرف برق در زمستان امسال مهار شده به طوری که سرعت رشد مصرف نسبت به مدت مشابه ژارسال 4 درصد کاهش یافته است.

به گزارش تجارت امروز، مصطفی رجبی مشهدی افزود: این میزان کاهش، نتیجه اقدام های انجام شده از جمله تعدیل روشنایی معابر، تشدید نظارت بر مصرف اداره ها، توقف فعالیت مراکز استخراج رمز ارز و همچنین مشارکت خوب و اثرگذار صنایع بزرگ و همچنین اجرای روش‌های مدیریت مصرف صحیح توسط مشترکان خانگی است.


وی از پایداری شبکه سراسری و تامین برق مشترکان بدون اعمال خاموشی در بخش خانگی در زمستان امسال خبر داد و گفت: از اواخر دی‌ با تشدید سرمای هوا با وجود مشکلاتی که در تامین سوخت نیروگاه‌ها اعمال شد، موفق شدیم، از این دوره را با تدابیر ویژه و هماهنگی در بخش‌های مختلف صنعت برق عبور کنیم.

    
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران  با تاکید بر اینکه همچنان نیازمند همراهی مشترکان در سراسر کشور هستیم، گفت: زمستان هنوز تمام نشده و پیش‌بینی‌های هواشناسی حاکی از استمرار سرما تا اسفند است، بنابراین از همه هموطنان و مشترکان سراسر کشور درخواست داریم با مصرف بهینه گاز و برق، در تداوم این شرایط پایدار نقش آفرینی کنند.

 

انتهای خبر//

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری