کد خبر: ۵۱۴۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶
بهترین راه برای برخورداری از یک سال خوب ازنظر اقتصادی و مالی این است که ابتدای هرسال نگاهی داشته باشیم به محتمل‌ترین سناریوهای اقتصادی و مالی چه در سطح جهانی و چه در داخل کشور.

بهترین راه برای برخورداری از یک سال خوب ازنظر اقتصادی و مالی این است که ابتدای هرسال نگاهی داشته باشیم به محتمل‌ترین سناریوهای اقتصادی و مالی چه در سطح جهانی و چه در داخل کشور.

قبل از هر چیزی باید بدانیم که سناریوی اقتصادی چیست و چه کاربردی دارد؟ تمام تلاش ما این است که بهترین روندها برای حفظ ارزش سرمایه و رشد آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

سناریوی اقتصادی چیست؟
تعریف کلی سناریو به این معناست که برنامه‌ای تقریباً مشخص برای آینده داشته باشیم. بیشترین کاربرد سناریو در فیلم‌برداری است و ما این مفهوم را از این حوزه وام گرفته‌ایم.
همین تعریف در اقتصاد می‌تواند به رشد شما کمک کند. با دانستن تمام جزئیاتی که به رشد شما در سال 1401 کمک می‌کند، می‌توانید یک سناریوی اقتصادی کامل در اختیار داشته باشید.

آیا می‌توانیم با یک سناریوی اقتصادی نتیجه بگیریم؟
باتوجه به حوادثی که در طی سال ممکن است رخ دهد، تمام تلاش ما به راین است که چندین سناریو را ارائه کنیم. سناریوهای مختلف برای کسب‌وکارهای مختلف که بتوانید طی آن رشد داشته باشید.

سناریوی اقتصادی شامل چه بخش‌هایی می‌شود؟
آینده‌ی دلار، طلا، بورس، ارزهای دیجیتال، ملک وضعیت توافق ایران و توافق ایران و 5+1 بخش‌های مشخص و قابل پیش‌بینی در سال 1401 هستند. ما تمام رفرنس‌های داخلی و خارجی را گردآوری کردیم. به جرئت می‌توانیم این ادعا را داشته باشیم که در مجموعه نواندیشان غنی‌ترین وبینار اقتصادی سال 1401 را برگزار خواهیم کرد.

اصلی‌ترین هدف ما از برگزاری این وبینار، ارائه‌ی راهکارهای متناسب با بازار ایران است.
رسالت مجموعه نواندیشان آگاه‌سازی مدیران و صاحبان کسب‌وکار برای داشتن ایرانی آبادتر است. درصورتی‌که تمایل به شرکت در وبینار سیگنال حرکت مجموعه نواندیشان رادارید، می‌توانید از طریق لینک زیر وارد صفحه‌ی این وبینار شوید و ثبت‌نام خود را نهایی کنید.
https://iservat.ir/product/signal1401
عاقل آن است که اندیشه کند پایان را.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری