کد خبر: ۵۱۶۰۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۹
سه شرکت بورسی گزارش فعالیت ماهانه خود را به‌روز و افزایش سرمایه یک شرکت ثبت شد.

به‌روز رسانی گزارش سه شرکت بورسی

به گزارش تجارت امروز؛ افزایش سرمایه شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس با نماد بفجر ثبت شد. قرار است سرمایه این شرکت با افزایش ۲۰۰ درصدی از مبلغ ۶۵۰ میلیارد تومان به ۱۹۵۰ میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده‌های نقدی برسد.

فروژ شرکت صنایع فرو آلیاژ ایران با نماد فروژ صورت مالی ۱۲ ماهه خود را در سایت کدال منتشر کرد.  شرمت در این دوره به ازای هر سهم ۷۲۳ تومان سود محقق کرده که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۱۵۴٫۵۴ درصد افزایش داشته است. سود خالص این شرکت رشد ۱۵۴٫۵۴ درصدی، سود ناخالص رشد ۲۰۲٫۲۱ درصدی و سود عملیاتی نیز رشد ۱۵۲٫۹۹ درصدی داشته است.

تلیسه شرکت دامداری تلیسه نمونه با نماد تلیسه صورت مالی ۱۲ ماهه منتهی به پایان اسفند خود را در سایت کدال منتشر کرد. بر همین اساس تلیسه در این دوره به ازای هر سهم ۱۴ تومان ثبت کرد که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۵۰٫۵۴ درصد افزایش داشته است. سود خالص این شرکت رشد ۵۰ درصدی و سود عملیاتی رشد ۴۳ درصدی را ثبت کرده است.

اما شرکت بیمه ما صورت مالی ۱۲ ماهه خود را در سایت کدال منتشر کرد. بیمه ما به ازای هر سهم ۶۹ تومان سود محقق کرده که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۴۵٫۵۶ کاهش داشته است. سود خالص شرکت با کاهش ۳۱ درصدی به  ۳۴۹٫۴ میلیارد تومان رسید و سرمایه ما نیز افزایش ۲۵ درصدی را ثبت کرده است.

انتهای مطلب

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری