کد خبر: ۵۱۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
دلار باقیمت ۲۵ هزار و ۶۶۷ تومان برای فروش و ۲۵ هزار و ۴۱۱ تومان برای خرید معامله می‌شود.
روزهای آرام دلار در بازار

به گزارش تجارت امروز؛ قیمت دلار که طی روزهای اخیر نوسانات قیمت را تجربه می‌کند، روز گذشته ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ را با اندکی افزایش و با نرخ ۲۵ هزار و ۵۰۲ تومان ثبت کرد و در ادامه معاملات باتجربه ثبات نسبی به ۲۵ هزار و ۵۵۵ تومان رسید. کانون صرافان نیز دلار را ۲۵ هزار و ۵۵۵ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۸۲۹ تومان برای فروش قیمت‌گذاری کرده است.

 این کانون روز معاملاتی گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۴۷۵ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۷۴۱ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز افزایشی در حدود ۸۰ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد.

یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۱۲۵ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۴۳۳ تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۱۴۳ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۴۵۰ تومان برای فروش قیمت خورده بود که کاهشی در حدود ۲۰ تومان را در قیمت آن نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار باقیمت ۲۵ هزار و ۶۶۷ تومان برای فروش و ۲۵ هزار و ۴۱۱ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۶۲۱ تومان برای فروش و ۲۵ هزار و ۳۶۶ تومان برای خرید قیمت خورده بود که افزایش قیمتی در حدود ۵۰ تومان را نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸ هزار و ۳۱۱ تومان برای فروش و ۲۸ هزار و ۲۹ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۲۸ هزار و ۹۷ برای فروش و ۲۸ هزار و ۳۷۹ برای خرید کاهش ۳۴۰ تومانی قیمت خرید این اسکناس را نشان می‌دهد.

انتهای مطلب

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری