کد خبر: ۵۱۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹
سخنگوی دولت در برنامه جهان آرا مدعی شد که در تلاش برای انجام امور مربوط به وعده ساخت ۴ میلیون مسکن تا پایان دولت هستیم.

به گزارش تجارت امروز؛ بهادری جهرمی سخنگوی دولت در برنامه جهان‌آرا از برنامه‌های جنجالی متمایل به اصولگرایان اظهار کرد " این دولت هر اقدامی بخواهد انجام دهد با مردم در میان می‌گذارد و صادقانه با مردم صحبت می‌کند و پنهان‌کاری در دولت قابل‌تصور نیست "، اما جناب جهرمی حافظه تاریخی مردم ما سخنان شمارا تائید نمی‌کند؛ شما کی در خصوص حذف ارز تدریجی از مردم سؤال پرسیدید؟ در خصوص قیمت آرد و گران کردن شیر در اولین جمعه ریاست جناب رئیسی کی از مردم سؤال پرسیدید؟
آقای در خصوص طول درمان جراحی اقتصادی اعلام کردند " من نمی‌توانم زمانی اعلام کنم. لازمه عبور از این مسیر این است که متأسفانه باید صبر و همکاری و همراهی کرد و این مسیر فقط باتحمل سپری خواهد شد " برادر من اولاً شما هم این جراحی و فشار اقتصادی را در حقوق و دستمزدت حس می‌کنی؟ اجاره خانه شما هم افزایش پیداکرده است؟ دوما مگر می‌شود شما ندانید حاصل عملکرد درست یا غلط اقتصادی‌تان چه زمانی مشخص می‌شود؟ مگر چنین موضوعی آن‌هم در سطح کلان کشور امکان‌پذیر است که دولت کاری انجام دهد و نداند حدوداً کی می‌توانند مردم نتیجه آن را ببینند؟
وی ادامه داد: دولت باید بفهمد و بداند با بالا زدن آستین خود به وسط میدان مشکلات بیایند. آقای رئیسی در اوج نارضایتی به اصفهان رفتند. مردم هم حضور دولت و توجه به حرف‌ها را می‌بینند و می‌شنوند و عینی‌تر تصمیم می‌گیرند. شخص رئیس‌جمهور با سران برخی کشور‌ها درباره بحران کرونا صحبت کرد و معاون اول نیز شبانه‌روز پیگیری کردند و نتیجه حاصل شد. برخی مشکلات مربوط به مشکلات فرامرزی است، اما همین اندازه که بتوانیم آن‌ها را دورهم جمع کرده و تقسیم‌کار کنیم و مطالبه‌گری داشته باشیم، موفقیت‌آمیز است. وقتی مشکل واکسن برطرف شد که پیگیری برای آن صورت گرفت.

سخنگوی دولت درباره تعهد تأمین سالانه یک‌میلیون مسکن توسط دولت سیزدهم هم گفت " شعار دولت ساخت ۴ میلیون مسکن در چهار سال بود، برای شروع ساخت مسکن، چند ده مسکن مهر تکمیل‌نشده باید موردتوجه قرار گیرند، زیر یک سال نمی‌شود هم زمین پیدا کرد، هم مجوز گرفت هم کار ساخت را انجام داد، انجام این شعار کلید خورده است "؛ البته چند روز پیش رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در خصوص تولید ۴ میلیون مسکن گفته بود تا پایان دولت دو میلیون مسکن ساخته می‌شود. از اینجا بخوانید.
او در پایان سخنانش مدعی شد که شرمنده مردم هستند و نتوانستند به آنچه انتظار می‌رود عمل کنند.


انتهای مطلب/

 
 

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری