کد خبر: ۵۱۸۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۹
هنوز در تهران آپارتمان‌هایی پیدا می‌شوند که بتوان آن‌ها را با عددی حدود ۱ میلیارد و پانصد میلیون تومان خرید. البته که سخت پیدا می‌شوند، اما هستند.

به گزارش تجارت امروز؛ این روز‌ها به قدری قیمت خانه در تهران بالا رفته که دیگر کمتر کسی توان خرید خانه با امکانات، شرایط موردنظرش و در منطقه مطلوبش را دارد. با توجه به جهش قیمت مسکن در سال‌های اخیر و رقابت تنگاتنگ آن با تورم فزاینده، یافتن خانه باقیمت ارزان تقریباً جزو موارد نادر این بازار است.
بررسی‌ها نشان می‌دهد در جوادیه می‌توان یک واحد ۴۵ متری با سن بنای ۷ سال را متری بیش از ۲۲.۲ میلیون تومان و باقیمت کل یک میلیارد تومان خریداری کرد.
همچنین در امیریه یک آپارتمان ۵۴ متری با سن بنای ۶ سال را متری بیش از ۱۹.۸ میلیون تومان ارزش‌گذاری کرده‌اند که خرید آن بودجه یک میلیارد و ۷۰ میلیون تومانی نیاز دارد.
در بریانک یک واحد ۴۴ متری را یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان و در خیابان کمیل یک آپارتمان ۴۵ متری را یک میلیارد و ۱۹۱ میلیون تومان برای فروش آگهی کرده‌اند.
در سی‌متری جی یک واحد ۵۰ متری نوساز را متری ۳۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده‌اند که خرید آن ۱.۵ میلیارد تومان بودجه نیاز دارد.
همچنین در تهران‌پارس شرقی یک آپارتمان ۴۱ متری با سن بنای ۱۹ سال را متری ۳۶.۳ میلیون و باقیمت کل یک میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان برای فروش آگهی کرده‌اند.
در محدوده میدان قیام، خیابان صفاری هم یک واحد ۶۷ متری را یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان، در پیروزی یک واحد ۵۲ متری با سن بنای ۷ سال و در نظام‌آباد یک واحد ۴۴ متری با سن بنای ۲۰ سال را می‌توان با یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان خریداری کرد.

محدوده

متراژ

سن بنا

قیمت هر متر مربع

قیمت کل

مهرآباد جنوبی

۴۶متر

۱۵ سال

۲۶.۵ میلیون

۱.۲۲۰ میلیارد

امیریه

۵۴متر

۶ سال

۱۹.۸ میلیون

۱.۰۷۰ میلیارد

شهرک ولیعصر

۶۴متر

۱۸ سال

۲۳.۴ میلیون

۱.۵ میلیارد

قیام، صفاری

۶۷متر

۱۶ سال

۲۱.۷ میلیون

۱.۴۶۰ میلیارد

کمیل

۴۵متر

۶ سال

۲۶.۴ میلیون

۱.۱۹۱ میلیارد

بریانک

۴۴متر

۳ سال

۲۷ میلیون

۱.۱۹۰ میلیارد

نواب، خرمشهر

۴۹متر

۱۶ سال

۲۵.۵ میلیون

۱.۲۵۰ میلیارد

نازی آباد

۵۴متر

۱۸ سال

۲۳.۱ میلیون

۱.۲۵۰ میلیارد

سی متری جی

۵۰متر

نوساز

۳۰ میلیون

۱.۵ میلیارد

جوادیه

۴۵متر

۷ سال

۲۲.۲ میلیون

۱ میلیارد

قصرالدشت

۵۱متر

۲۳ سال

۲۳.۵ میلیون

۱.۲۰۰ میلیارد

تهران‌پارس شرقی

۴۱متر

۱۹ سال

۳۶.۳ میلیون

۱.۴۹۰ میلیارد

پیروزی

۵۲متر

۷ سال

۲۵.۹ میلیون

۱.۳۵۰ میلیارد

کارون

۵۰متر

۲۱ سال

۲۵ میلیون

۱.۲۵۰ میلیارد

نظام آباد

۴۴متر

۲۰ سال

۳۰.۶ میلیون

۱.۳۵۰ میلیارد


بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت املاک به سن آپارتمان و شرایط آن به لحاظ بهسازی جهت بهره‌برداری ارتباط زیادی دارد؛ درنتیجه مالکانی که می‌خواهند منازل خود را با سرعت بیشتری به فروش برسانند کافی است کمی در آن هزینه کنند تا آپارتمان ظاهر بهتری پیدا کند.


انتهای مطلب

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری