کد خبر: ۵۱۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰
بازار بیت کوین تحت تأثیر تصمیمات فدرال رزرو با نوساناتی همراه بود تا بیت کوین در دوباره روی به کاهش بگذارد و به زیر ۲۰ هزار دلار برسد.

به گزارش تجارت امروز؛ پیش‌بینی رکود جهانی و نوسانات قیمت طلا و نفت و افزایش ارزش دلار روی بازار بیت کوین تأثیر منفی داشته تا بیت کوین بازهم این هفته ریزش داشته باشد.  
طی شبانه‌روز گذشته بیش از ۲۵ میلیارد دلار معامله در بیت کوین انجام‌شده که نسبت به رقم دو روز گذشته، رشد خوبی داشته و می‌تواند نشانه‌ای مثبت باشد.
یاسین المانجرا یکی از تحلیلگران شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری آرک اینوست امروز هشدار داده که در صورت افزایش نرخ بهره توسط آمریکا، دارایی‌های پر ریسک مانند بیت کوین می‌توانند همچنان آسیب‌پذیر باشند. به همین دلیل است که مدتی قیمت بیت کوین در همین حوالی ۱۹-۲۰ هزار دلار باقی‌مانده تا اخبار جدید درباره نرخ بهره آمریکا منتشر شود و معامله گران بتوانند پیش‌بینی روشن‌تری از وضعیت آینده داشته باشند.
از طرف دیگر به گزارش پلتفرم تحلیلی گلاسنود (Glassnode)، احتمالاً با حذف دلالان بازار بیت کوین به کف قیمت خود رسیده است. در گوشه دیگر از جهان، پس از استعفای ناگهانی وزیر اقتصاد آرژانتین، مردم به سمت استیبل کوین‌ها هجوم آوردند که منجر به ایجاد اختلاف قیمت فراوانی در آن‌ها شد.
بیت‌کوین در تحلیل فنی میان‌مدت رشد ضعیفی را کانال روند نزولی داشته و به سقف کانال نزولی رسیده است. در نمودار قیمت حمایت مهمی وجود ندارد و کاهش بیشتر قیمت محتمل است. در صورت واکنش مثبت، این ارز در ۳۵ هزار واحد مقاومت دارد. این ارز به‌طورکلی برای میان‌مدت منفی ارزیابی می‌شود.
سقوط بیشتر تا محدوده ۱۷ هزار یا پایین‌تر برای بیت کوین محتمل است. بیت کوین دارای حمایت در نقاط ۱۰ هزار و همچنین محدوده ۲۹ هزار است. منحنی RSI یک‌روند نزولی را نشان می‌دهد که می‌تواند سیگنال اولیه شروع روند نزولی برای قیمت نیز باشد. ارز به‌طورکلی برای بلندمدت منفی ارزیابی می‌شود.

بیت کوین همچنان نزولی است


انتهای مطلب

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری