کد خبر: ۵۱۸۷۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
هرچند که بازار سرمایه روز گذشته یک صعود خفیف را پشت سر گذاشت اما امروز دوباره به روند نزولی خود بازگشت و همه شاخص‌های این بازار قرمزرنگ شدند.

ریزش دوباره‌ی بورس!

به گزارش تجارت امروز ؛شاخص کل بورس امروز با ۹۶۳۵ واحد کاهش در رقم یک‌میلیون و ۴۶۳ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۴۳۳۸ واحد کاهش یافت و رقم ۴۰۰ هزار و ۱۴۷ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۳۰۵ هزار معامله به ارزش ۳۴ هزار و ۹۶۲ میلیارد ریال انجام شد.
معدنی و صنعتی گلگهر، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، توسعه معادن و فلزات و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی و در مقابل پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت بندرعباس و پالایش نفت تهران نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.
شاخص کل فرابورس هم امروز ۲۳۳ واحد کاهش یافت و تا رقم ۱۹ هزار و ۱۸۱ واحد نزول کرد. در این بازار ۱۴۹ هزار معامله انجام شد که ۱۶ هزار و ۸۲۵ میلیارد ریال ارزش داشت. سنگ‌آهن گوهر زمین، پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت لاوان، فولاد هرمزگان جنوب و بهمن دیزل نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را روی این بازار گذاشتند.

انتهای مطلب

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری