کد خبر: ۵۱۹۲۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲

حضور آیرومارت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاران بخش مسکن است؛ چراکه فروشندگان با تمام قوا برای معرفی محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه‌ شرکت می‌کنند.

حضور آیرومارت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاران بخش مسکن است؛ چراکه فروشندگان با تمام قوا برای معرفی محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه‌ شرکت می‌کنند.

شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با برند تجاری آیرومارت به پشتوانه بیش از 35 سال تجربه در فروش مقاطع فولادی در بازار آهن، تلاش دارد حضور قدرتمندی در این دوره نمایشگاه ساختمان داشته باشد. بازرگانی آیرومارت سال‌ها تجربه در حوزه فروش سنتی مقاطع فولادی در بازار آهن دارد؛ اما با توجه به گسترش روزافزون تقاضای خرید و فروش اینترنتی، این مجموعه از بستر اینترنت استفاده نموده و خرید و فروش اینترنتی آهن، فولاد و تجهیزات ساختمان مبتنی بر آن‌ها را به فروش سنتی خود اضافه نموده است؛ اما این تنها مزیت تجاری این شرکت نیست:

چرا باید به غرفه آیرومارت سری بزنید

اصولاً هدف برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی آشنایی با پتانسیل بازار و موقعیت‌های جدید در آن است. این نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی برای کسب و کارهای کوچک به‌شمار می‌روند که بتوانند مواد اولیه مورد نیاز خود را با قیمت بهتر و با شرایط مالی ایده‌‌آل خریداری نمایند. آیرومارت نیز برای فروش تجهیزات ساختمانی، با پیشنهادات ویژه در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان شرکت کرده است.

فروش اعتباری تیرآهن و میلگرد

فروش اعتباری آهن آلات از جمله مهم‌ترین خدمات آیرومارت است. به ثمر رسیدن پروژه‌های ساختمانی مدت زمان زیادی طول می‌کشد و متاسفانه به دلیل تورم و تغییرات ناگهانی قیمت ارز، گاه خرید مواد اولیه نظیر تیرآهن و میلگرد را برای کارفرما با چالش مواجه می‌کند. در چنین شرایطی خرید اعتباری محصولاتی نظیر میلگرد، تیرآهن و ... روشی مقرون‌‌به‌صرفه برای خریداران این کالاها محسوب می‌شود.

در فروش اعتباری، شما با قیمت میلگرد به روز، هر تناژی از میلگرد را خریداری می‌کنید و آیرومارت این تعهد را به شما می‌دهد که در موعد مقرر، محصول شما را تحویل دهد. بدون اینکه ریالی به هزینه‌های خرید اضافه نماید. به این شکل یک معامله برد برد را تجربه خواهید کرد. زودتر از موعد و در زمان ارزانی میلگرد و تیرآهن خریداری کرده‌اید و در زمان مشخص (که احتمالاً قیمت‌ها افزایش یافته) بدون پرداخت هیچ مابه‌التفاوتی، بار خود را تحویل می‌گیرید.

حضور آیرومارت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

فروش بورسی تیرآهن و میلگرد

این روزها زیاد از بورس کالا و خرید و فروش مقاطع فولادی در آن می‌شنویم. اما خرید از بورس کالا محدودیت‌هایی دارد و برای همه افراد امکان‌پذیر نیست. درواقع مهم‌ترین محدودیت آن، داشتن کد بورسی است.

اما باید بگوییم که خرید مقاطع فولادی با قیمت بورس کالا، غیرممکن نیست. در آیرومارت میلگرد و تیرآهن را با قیمت پایه بورس و از برندهای معتبر ایرانی خریداری می‌کنید. لازم به ذکر است که این شرکت برای رفاه حال شرکت‌کنندگان در نمایشگاه و دیگر مشتریان خود شرایط استثنایی پرداخت نیز در نظر گرفته است.

سبد کالاهای آیرومارت کامل است

سبد فروش آیرومارت در حوزه ساختمان‌سازی کامل است. هیچ مواد اولیه فولادی و آهنی نیست که در ساختمان‌سازی نیاز باشد؛ اما در فروشگاه اینترنتی و سنتی آیرومارت یافت نشود. این مجموعه، فروشنده انواع مقاطع فولادی اعم انواع میلگرد، پروفیل، ورق، تیرآهن، نبشی، ناودانی، انواع لوله‌ و ... است.

اگر قبل از مراجعه به نمایشگاه اندک فرصتی گذاشته و از وبسایت ما به نشانی www.iromart.com دیدن نمایید، شاهد جدول قیمت روز تمامی مقاطع فولادی، ارائه نمودارهای قیمت برای انجام انواع تحلیل‌های اقتصادی و وجود محصولات از برندهای معتبر داخل کشور و برندهای خارجی خواهید بود. این همه تنوع در فروش محصولات حاصل سال‌ها تجربه ما در زمینه فروش مقاطع فولادی است.

استعلام قیمت را به ما بسپارید

اگر دانستن قیمت آهن و مقاطع فولادی برای شما بسیار مهم است و تمایل دارید هر روز از تحولات قیمتی این محصولات مطلع شوید کافیست به جمع آیرومارتی‌ها بپویندید. این بازرگانی علاوه بر نمایش به روز قیمت‌ها در سایت، امکان دریافت مشاوره تلفنی را نیز برای مشتریان در نظر گرفته است.

با آیرومارت از برندهای معتبر خریداری کنید

سبد محصولات آیرومارت با محصولات برندهای معتبر ایرانی و خارجی پر شده است. کافیست لیست محصولات این مجموعه را بررسی کنید، رد پای تمامی برندهای معتبر ایرانی و خارجی را خواهید دید. این مجموعه تلاش دارد تمام نیازهای مشتریان خود را پوشش داده و آن‌ها را از سردرگمی در مورد خرید محصولات و ضررهای مالی که گاه در صنعت ساختمان‌سازی رخ می‌دهد، حفظ کند.

حضور آیرومارت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

چرا در نمایشگاه صنعت ساختمان شرکت کردیم؟

نمایشگاه ساختمان مجال مناسبی برای آشنایی با دیگر همکاران و خریدارانی است که تلاش دارند محیط امنی برای سرمایه‌گذاری در صنعت ساختمان‌سازی بیابند. صنعت ساختمان‌سازی به صورت پیش‌فرض، مشکلات زیادی برای سرمایه‌گذاران خود ایجاد می‌کند و تورم خیره‌کننده سال‌های اخیر نیز به این مشکلات افزوده است. آیرومارت با شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان تلاش دارد که خود را به فروشندگانی که بستر امنی برای سرمایه‌گذاری جستجو می‌کنند، نمایش دهد.

این مجموعه با فروش اعتباری چکی یا LC و فروش بورسی محصولاتی نظیر میلگرد و تیرآهن، حسن نیت خود را به خریداران نشان می‌دهد. فروش اعتباری این فرصت را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند که بدون دغدغه از بابت گران شدن تیرآهن و میلگرد به عنوان اصلی‌ترین متریال ساخت ساختمان، فرایند ساخت و ساز و خود را تکمیل کرده و با کمترین ریسک بیشترین منافع مالی را کسب نمایند.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان 1401 نیز با گردهم‌آوری مجموعه‌هایی بسیار پرقدرت که در زمینه فروش محصولات ساختمان‌سازی با هم و در کنار هم رقابت می‌کنند فرصت مناسبی ایجاد کرده است تا سرمایه‌گذاران بخش مسکن بتوانند تمامی نیازمندی‌های خود را برطرف کرده و با شرکت‌های معتبر و شرایط استثنایی سرمایه‌گذاری خود را بیمه نمایند.

خرید ایمن را با آیرومارت تجربه کنید

از مشکلات بالقوه سرمایه‌گذاران بخش مسکن، افزایش ناگهانی قیمت‌هاست. به طوری که همین افزایش‌های خیره‌کننده بسیاری از پروژه‌های ساختمان‌سازی را به تعویق انداخته و صنعت ساختمان‌سازی را در سال‌های اخیر با رکود بی‌سابقه‌ای مواجه نموده است. آیرومارت با علم به این واقعیت‌ها تلاش دارد شرایطی فراهم کند که خریداران و سرمایه‌گذاران بخش مسکن بتوانند متریال مورد نیاز خود را با کمترین ریسک، به قیمت روز خریداری کنند. با اطلاع از قیمت روز آهن و فولاد و بررسی بالا و پایین‌های نمودار و کمی ریسک می‌توانید بهترین زمان را برای خرید مصالح انتخاب کنید. حال اگر در این زمینه دانش کافی ندارید و یا از ریسک هراس دارید، می‌توانید از خدمات آیرومارت که شامل فروش بورسی و فروش اعتباری آهن آلات است، استفاده نمایید.

نظر شما