کد خبر: ۵۲۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۸
این روزها با مدیریت بانک مرکزی و کنترل نرخ ارز و همچنین نتایج مثبت مذاکرات، به نظر می‌رسد روند کاهشی طلا همچنان ادامه یابد.

به گزارش تجارت امروز؛ امروز چهارشنبه ۱۹ مردادماه، قیمت دلار در آغاز معاملات توافقی با نرخ ۳۰ هزار و ۲۱۰ تومان معامله شد و در صرافی ملی نیز قیمت دلار برای فروش ۲۷ هزار و ۹۹۷ تومان و قیمت یورو ۲۸ هزار و ۹۴۰ تومان به فروش رسید.  
باتوجه به بررسی‌های انجام شده قیمت اونس جهانی در معاملات امروز با نوسان ۷ دلاری همراه بود و به ۱۷۹۴ دلار رسید.
عده‌ای دلیل این روند نزولی طلا و سکه را ایام سوگواری ماه محرم و نتایج مثبت مذاکرات وین دانسته اند. امروز قیمت سکه طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۸ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۵ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی بانک مرکزی ۳ میلیون و ۹۰ هزار تومان و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۳۶۰ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلای آب شده به ۵ میلیون و ۸۹۲ هزار تومان رسید.
به نظر می‌رسد این روز‌ها با مدیریت بانک مرکزی و کنترل نرخ ارز و همچنین نتایج مثبت مذاکرات روند کاهشی قیمت طلا همچنان ادامه یابد.
بازار بزرگ طلا و جواهر تهران بعد از یک هفته تعطیلی به دلیل ایام سوگواری، فردا باز می‌شود و قیمت‌ها به دلیل دادوستد‌ها واقعی‌تر خواهد شد.

 

انتهای مطلب/ میم_الف

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: