کد خبر: ۵۲۰۶۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶

جریمه ی نقدی برای بدحجاب ها

در طرح عفاف و حجاب ستاد، بدحجاب دیگر مجرم نیست بلکه متخلف است و به جای پرونده سازی و مجازات‌هایی که در قانون آمده است، شخص جریمه نقدی می‌شود.

جریمه ی نقدی برای بدحجاب ها

به گزارش تجارت امروز؛ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با گلایه‌ای از صدا وسیما بیان کرد که متاسفانه در دهه احیای امر به معروف، صدا و سیما با ستاد همکاری نکرد، حتی فیلم یا کلیپی در این مدت با موضوع امر به معروف درست نکرد. صدا و سیما به جای ساختن فیلم‌هایی با مضامینی همچون امر به معروف اقدام به پخش مجدد فیلم‌هایی مثل مختارنامه و شب دهم می‌کند که تکراری است و مردم را زده کرده است.
دبیرستاد در رابطه با طرح عفاف و حجاب توضیح داد: طرح عفاف و حجاب برای اصلاح وضعیت نابسامان و بلا تکلیف حجاب است و این ستاد با این طرح می‌خواهد گشت ارشاد را از مردم به سوی مسئولان ببرد. در طرح عفاف و حجاب ستاد، بدحجاب دیگر مجرم نیست بلکه متخلف است و به جای پرونده سازی و مجازات‌هایی که در قانون آمده است، شخص جریمه نقدی می‌شود.
وی همچنین افزود: متأسفانه برخی دستگاه‌ها همچون وزارت گردشگری در بحث تشکیل شورای امربه‌معروف کم‌کاری کردند چه برسد به ساماندهی بحث حجاب. در دولت انقلابی، وزارت ارشاد انقلابی مجوز اکران فیلمی را می‌دهد که امربه‌معروف را زیر سؤال می‌برد و چند برابر بودجه ستاد، فروش می‌کند. در بحث استخدام دستگاه‌های دولتی متأسفانه معلمانی که هیچ‌گونه آموزشی ندیده‌اند از مهر امسال وارد مدارس می‌شوند و قرار است بدون هیچ‌گونه آموزشی ۳۰ سال به فرزندان ما آموزش بدهند.

انتهای مطلب/ میم_الف

نظر شما