کد خبر: ۵۲۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸

قیمت مرغ و گوشت قرمز در بازار امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱، هر کیلو شقه گوسفندی در میادین تهران به قیمت ۱۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه می‌شود و هر کیلوگرم مرغ کامل نیز در میادین میوه و تره‌بار به قیمت ۵۱ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود.

قیمت مرغ و گوشت قرمز در بازار امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش تجارت امروز؛ هر کیلوگرم مرغ کامل در میادین میوه و تره‌بار به قیمت ۵۱ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود؛ اما در سطح بازار، قیمت مرغ کامل به ۵۵ تا ۵۹ هزار تومان می‌رسد. ران مرغ بدون پوست دو کیلوگرمی در بسته‌بندی شرکتی نیز ۱۵۱ هزار و ۴۰۰ تومان، سینه مرغ بدون پوست دو کیلوگرمی ۱۷۵ هزار و ۲۰۰  تومان، گردن مرغ یک کیلوگرمی ۱۹ هزار و ۴۰۰ و بال مرغ یک کیلوگرمی نیز ۶۵ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
همچنین ساق ران بی پوست در بسته‌بندی ۹۰۰ گرمی شرکتی ۹۶ هزار تومان، باز مرغ ۸۰۰ گرمی ۳۹ هزار و ۴۴۰ تومان، فیله مرغ یک کیلوگرمی ۱۱۶ هزار و ۲۰۰ و مغز ران دو کیلوگرمی ۱۶۳ هزار و ۲۰۰ تومان فروخته می‌شود. البته این متوسط قیمت‌ها است و در هر برند متفاوت است؛ بنابراین ممکن است هر برندی حدود ۱۰ درصد بیشتر و یا کمتر از این قیمت‌ها را هم پیشنهاد کند.


قیمت گوشت گوسفندی نیز  در منطقه ۱۰ تهران نشان می‌دهد که قیمت هر کیلوگرم قلوه‌گاه گوسفندی تهران به ۱۲۳ هزار تومان رسیده است. هر کیلوگرم گردن گوسفندی نیز ۱۶۰ هزار و ۲۰۰ تومان تا ۱۷۴ هزار تومان قیمت دارد و شقه گوسفندی از ۱۵۹ هزار تومان تا ۱۸۱ هزار تومان، نیم‌شقه ران ۱۸۶ هزار و ۵۵۰ تومان، نیم‌شقه دست ۱۸۲ هزار و ۹۱۰ تومان و ران ممتاز ۱۹۴ هزار و ۷۴۰ تومان فروخته می‌شود.
قیمت ران گوساله شرکتی به ازای هر کیلوگرم نیز ۲۶۵ هزار تومان و مخلوط گوساله ۲۴۷ هزار تومان است. هر کیلوگرم سردست گوساله ۲۶۴ هزار تومان، ماهیچه گوساله ۲۶۸ هزار تومان و راسته گوساله نیز ۲۸۹ هزار تومان به دست خریدار می‌رسد. در میادین میوه و تره باز نیز قیمت‌ها تفاوت خاصی نسبت به‌روز‌های اخیر نداشته است. در حال حاضر هر کیلو شقه گوسفندی در میادین تهران به قیمت ۱۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان، سردست گوسفندی ۱۱۹ هزار و ۸۰۰ تومان، ران گوسفندی بااستخوان ۱۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان، گردن گوسفندی ۱۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان، راسته بدون استخوان ۱۷۷ هزار تومان، راسته بااستخوان گوسفندی به قیمت ۱۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان و ران گوساله هم ۱۳۹ هزار تومان عرضه‌شده است.

انتهای مطلب

نظر شما