کد خبر: ۵۲۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۱

تحلیل بیت کوین و اتریوم سه شنبه ۲۵ مرداد

اتریوم در اوایل روز سه شنبه ۲۵ مرداد، به زیر ۱۹۰۰ دلار سقوط کرد، زیرا بازار‌های ارز‌های دیجیتال همچنان به داده‌های اقتصادی ناامیدکننده چین واکنش نشان می‌دادند.

به گزارش تجارت امروز؛ بیت کوین (BTC) طی ۲۲ ساعت گذشته، بار دیگر در قرمز معامله شد، زیرا پس از داده‌های اقتصادی ناامیدکننده روز دوشنبه از چین، بازار‌های کریپتو به پایین آمدن خود ادامه دادند.
ارقام دومین اقتصاد بزرگ جهان نشان می‌دهد که خرده فروشی در ماه گذشته ۲.۷ درصد رشد داشته است که کمتر از ۵ درصد پیش بینی شده است.
این امر، همراه با کاهش داده‌های تولید صنعتی، روز دوشنبه بیت کوین را پایین آورد و فروش تا جلسه امروز ادامه یافت.
در زمان نگارش، با کاهش قیمت‌ها برای چهارمین جلسه متوالی، BTC/USD به پایین‌ترین سطح روزانه ۲۳۸۳۹.۷۷ دلار سقوط کرد.

تحلیل بیت کوین و اتریوم 25 مرداد 1401

با نگاهی به نمودار، شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) روی ۵۷.۲۵ قرار دارد که اندکی بالاتر از پایین‌ترین نرخ روز دوشنبه ۲۴ مرداد است و می‌تواند برای گاو‌هایی که امیدوار به بازگشت هستند مثبت باشد.
بیت کوین از آن زمان از پایین‌ترین سطح قبلی فاصله گرفته است و در حال حاضر با قیمت ۲۴۰۳۰.۰۸ دلار معامله می‌شود.

اتریوم

اتریوم  نیز (ETH) مانند بیت کوین، نیز در جلسه امروز ۲۶ مرداد، نوساناتی را تجربه کرد و توکن به طور جزئی به زیر ۱۹۰۰ دلار سقوط کرد.
امروز، ETH/USD به پایین‌ترین سطح ۱۸۶۲.۷۴ دلار سقوط کرد، که کمتر از ۲۴ ساعت پس از رسیدن توکن به بالاترین سطح ۱۹۲۶.۶۰ دلار می‌رسد.
کف امروز پایین‌ترین سطحی است که اتریوم در آن از ۱۱ آگوست معامله شده است، زمانی که قیمت از سقف ۱۸۸۵ دلار خارج شد.

تحلیل بیت کوین و اتریوم 25 مرداد 1401

در نهایت، این کاهش به عنوان یک نقطه مقاومت کلیدی ۲۰۱۰ دلاری در آخر هفته رخ می‌دهد که خرس‌ها از آن به عنوان سیگنالی برای ورود مجدد به بازار استفاده می‌کنند.
با وجود این، اتریوم نزدیک به ۱۱ درصد نسبت به همان نقطه در هفته گذشته افزایش یافته است و میانگین متحرک ۱۰ روزه (قرمز) روند صعودی خود را حفظ کرده است.
اگرچه عدم قطعیت در اقتصاد جهانی بر اعتماد سرمایه‌گذاران تأثیر گذاشته است، اما هنوز احتمال زیادی وجود دارد که اتریوم در روز‌های آینده به بیش از ۲۰۰۰ دلار برسد.

 

انتهای مطلب

نظر شما