کد خبر: ۵۲۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
امروز رشد 14 درصدی ارزش معاملات را در بازار بیت کوین و اتریوم شاهد بودیم. با این تفاوت که همچنان بیت کوین در کانال 21000 دلار است اما اتریوم توانست از کانال 1500 به کانال 1600 دلار وارد شود.

به گزارش تجارت امروز ؛ قیمت ارزهای دیجیتال امروز اکثرا با افزایش قیمت همراه بوده است. پس از پشت سر گذاشتن چند روز منفی، با یک رشد کوچک توسط بیت کوین، تمام بازار مثبت شده است.

بیت کوین امروز با رشد حدود 1.5 درصدی در حدود قیمت 21450 دلار معامله می شود. البته بازدهی هفتگی بیت کوین همچنان منفی است و طی 7 روز گذشته 11 درصد کاهش قیمت در این ارز رخ داده است.

بیت کوین با ارزش بازار 408 میلیارد دلار طی شبانه روز گذشته بیش از 32 میلیارد دلار معامله شده است.

صبح امروز قیمت بیت کوین تا کانال 20 هزار دلار هم کاهش یافت اما این افت قیمت خیلی کوتاه بود و خریداران به سرعت توانستند کانال 21000 دلار را پس بگیرند.

رشد 3 درصدی اتریوم

اتریوم در حال حاضر با رشد 3 درصدی در حدود قیمت 1610 دلار معامله می شود. افت هفتگی اتریوم همچنان 14 درصد است.

 

ارزش بازار اتریوم با رشد امروز به 194 میلیارد دلار رسیده و ارزش معاملات آن نیز 17 میلیارد دلار است.

 

بزرگ ترین آلت کوین بازار با رشدی که امروز داشت توانست دوباره به کانال 1600 دلار برگردد اما برای از دست دادن مجدد این کانال، راه کوتاهی در پیش دارد و فروشندگان می توانند به راحتی قیمت را دوباره به کمتر از 1600 دلار برسانند.

آلت کوین ها دسته جمعی رشد کردند

با مثبت شدن بیت کوین، اکثر آلت کوین ها مثبت شده اند و تعداد نمادهای منفی انگشت شمار است. در فهرست 50 ارز برتر بازار تنها هدرا و کوانت منفی هستند که افت آن ها نیز حدود 1 درصد است.

مابقی آلت کوین ها وضعیت خوبی دارند و افرادی که روز گذشته خرید کرده اند، اکثرا امروز در سود هستند. بیشترین رشد امروز برای چیلیز است که 16 درصد جهش کرده. EOS هم با رشد 15 درصدی، بازدهی خوبی به خریداران خود داده است.

بیت کوین کش و اتم هم 12 درصد رشد کرده اند. مابقی آلت کوین های مثبت، رشد کمتر از 8 درصد دارند.

در مقیاس هفتگی اما وضعیت متفاوت است. EOS با رشد 34 درصدی بیشترین بازدهی را داشته. چیلیز هم با رشد 5 درصدی در رده بعدی است. اما مابقی آلت کوین ها در مقیاس هفتگی افت قیمت داشته اند.

 

فایل کوین با افت 25 درصدی و فلو و نیر پروتکل با افت 24 درصدی بدترین وضعیت را دارند. اکسی اینفینیتی، دوج کوین، دسنترالند و سندباکس هم بیش از 20 درصد کاهش قیمت داشته اند.

رشد 14 درصدی ارزش معاملات

ارزش بازار ارزهای دیجیتال که روز گذشته برای دقایقی به کمتر از یک تریلیون دلار رسیده بود، امروز مثبت شده و با افزایش 2 درصدی به 1.03 تریلیون دلار رسیده است.

ارزش معاملات هم 14 درصد رشد کرده و به 69 میلیارد دلار رسیده است. ارزش معاملات دیفای حدود 5 میلیارد دلار و ارزش معاملات استیبل کوین ها بیش از 64 میلیارد دلار بوده است.

 

 

انتهای مطلب

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: