کد خبر: ۵۲۱۹۹
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵

قیمت خودرو امروز ۵ شهریور ۱۴۰۱

قیمت پراید ۱۱۱ امروز شنبه، پنجم شهریور ۱۴۰۱ در بازار ایران ۲۰۴ میلیون تومان است. پراید ۱۳۱ نیز با قیمت ۱۷۹ میلیون تومان عرضه می‌شود. قیمت به روز خودرو را می توانید در این گزارش مشاهده کنید.
قیمت خودرو امروز ۵ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش تجارت امروز؛ امروز ۵ شهریور ۱۴۰۱، دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز امروز با قیمت ۴۰۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
پژو ۲۰۷ اتومات هم با قیمت ۶۰۰ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود.

قیمت خودرو‌های پرطرفدار

تیبا هاچ‌بک‌پلاس هم‌اکنون در محدوده ۲۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.
پژو ۲۰۶ تیپ دو مدل ۱۴۰۱ مانند روز گذشته، ۲۹۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد. ۲۰۶ تیپ پنج نیز در بازار کشور تا نرخ ۳۵۵ میلیون تومان پیش رفت.
تارا اتوماتیک هم امروز در قیمت ۵۷۲ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود.


یکی از کارشناسان صنعت خودرو گفت: در روز‌های اخیر به دلیل انتشار اخبار ناامیدکننده از مذاکرات، قیمت‌ها رو به افزایش است. این افزایش را هم در بازار ارز و هم در بازار خودرو می‌توان دید. به نظر می‌رسد انتشار نتیجه نهایی برجام همچنان زمان‌بر و فرسایشی باشد. حتی فکر نمی‌کنم تا هفته آینده نیز خبر قطعی از نتیجه مذاکرات منتشر شود.

بیشتر بخوانید:

تولید قطعات بدنه G2 کرمان خودرو مصادف با هفته دولت

سرسختی پنج خودرو در مقابل کاهش قیمت


او درباره واردات خودرو نیز بیان کرد: واردات خودرو هم که قرار بود از شهریورماه اجرایی شود، به آذرماه موکول شد. این مسئله نیز روی بازار خودرو و قیمت‌ها بی‌تأثیر نخواهد بود. من فکر می‌کنم قیمت‌ها تا پایان هفته اندکی افزایش شود. چون اکنون عرضه و تقاضا در بازار تقریباً هماهنگ شده و این‌گونه نیست که بگوییم تقاضا بیشتر است. پس بیشترین موضوعی که قیمت‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد، برجام و بحث واردات است.

انتهای مطلب

نظر شما