کد خبر: ۵۲۴۸۴
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷

دفعات ویرایش توئیت ها افزایش خواهد یافت؟

توئیتر در تازه ترین به‌روزرسانی خود به شما این امکان را می‌دهد که توئیت‌های خود را تا پنج بار در ۳۰ دقیقه ویرایش کنید.

به گزارش تجارت امروز؛ طبق بررسی‌ها توییتر گزینه ویرایش را معرفی خواهد کرد که کاربران تقریباً از زمان انتشار این برنامه درخواست کرده بودند. توییتر در بیانیه‌ای اعلام کرده است به دنبال فعال‌سازی امکان حذف پیام تا ۳۰ دقیقه پس از ارسال، حالا در به‌روزرسانی جدید خود، توییتر امکان اعمال پنج ویرایش را نیز ایجاد کرده است.

بیشتر بخوانید:

پرداخت ۷ میلیون دلار به افشاگر اسرار توییتر!


یک نگرانی قانونی در مورد ویرایش این است که کاربران می‌توانند محتوای یک توئیت را پس از انتشار گسترده، به‌طور قابل‌توجهی تغییر دهند که این می‌تواند زمینه را برای انتشار اطلاعات نادرست، کلاه‌برداری و موارد دیگر سوءاستفاده فراهم کند. به‌این‌ترتیب، محدودیت پنج ویرایش ممکن است راهی برای جلوگیری از چنین سوءاستفاده‌هایی باشد، اگرچه به گفته توییتر تعداد ویرایش‌ها ممکن است بر اساس داده‌های کاربر تغییر کند.
توییتر پیش‌ازاین اعلام کرده بود که این ویژگی ابتدا «در یک کشور واحد» برای حساب‌های با تیک آبی توییتر ارائه می‌شود. اکنون تائید کرده است که در اواخر این ماه در نیوزیلند راه‌اندازی خواهد شد و هنگامی‌که شرکت اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده از آن کسب کرد، برای کاربران با تیک آبی در استرالیا، کانادا و آمریکا عرضه خواهد شد.

انتهای مطلب

نظر شما