کد خبر: ۵۲۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰

مرگ مشکوک فرزند ارشد نسرین مقانلو در خانه

جزئیات جدید فوت پسر خانم نسرین مقانلو در بررسی‌های اولیه نشان از مسمومیت دارویی دارد؛ اما بااین‌وجود جسد متوفی با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی تهران منتقل شد تا آزمایش‌های سم‌شناسی انجام و موارد مشکوک بررسی شود.

به گزارش تجارت امروز؛ فرزند ارشد خانم نسرین مقانلو بازیگر برجسته سینما و تلویزیون کشورمان در اتاق‌خواب منزلش پیدا شد. این پسر ۲۶ ساله که برای دیدن مادر به ایران آمده بود با اعلام پلیس به مرگ مشکوک از دنیا رفته است.
هم‌زمان با مرگ پسر بازیگر معروف سینما، تحقیقات برای تعیین علت اصلی این حادثه از سوی بازپرس جنایی تهران آغاز شد.
ساعت ۵ بعدازظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند.
به دنبال این خبر بازپرس جنایی و گروه بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق‌خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.
نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق‌خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان‌باخته است.
بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. بااین‌حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم‌شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.
خانم بازیگر دراین‌باره به گروه تحقیق گفت: پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود، اما ۱۰ روز قبل برای دیدن من به ایران آمد. پسرم چند سال قبل در حادثه‌ای از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعدازآن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، اما پسرم فوت کرد.
تحریریه پایگاه خبری تجارت امروز این ضایعه بزرگ را خدمت سرکار خانم مقانلو و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌نماید.
 
انتهای مطلب

نظر شما