کد خبر: ۵۲۷۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵

شاخص کل بورس در هفته‌ای که گذشت

شاخص هم وزن نیز در پایان هفته نسبت به هفته پیشین ۱۲ هزار و ۱۵۰ واحد پائین‌تر ایستاد و بازدهی منفی ۳ درصدی را ثبت کرد.

به گزارش تجارت امروز؛ روند شاخص کل بورس در ابتدای هفته اخیر نزولی بود. در اولین روز کاری هفته شاخص ریزش۱۵ هزار و ۶۸۴ واحدی را پشت سر گذاشت. روز یکشنبه شاخص ۸ هزار و ۸۵۵ واحد افت داشت و در روز دوشنبه ۱۴ مهر؛ ۳ هزار و ۳۱۱ واحد منفی شد. در آخرین روز کاری هفته نیز ۴ هزار و ۸۷۶ واحد پائین آمد و پائین‌تر از سطح هفته قبل ایستاد.

شاخص کل بورس در هفته‌ای که گذشت

شاخص کل در آخرین روز کاری هفته به رقم یک میلیون و ۳۱۳ هزار واحد رسید و نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته قبل ۳۲ هزار و ۷۲۶ واحد پائین‌تر ایستاد تا بازدهی هفته شاخص بورس منفی ۲.۴ درصد شد.

 

شاخص هم وزن نیز در پایان هفته نسبت به هفته پیشین ۱۲ هزار و ۱۵۰ واحد پائین‌تر ایستاد و بازدهی منفی ۳ درصدی را ثبت کرد.

 

در این هفته، میانگین ارزش معاملات خرد بورس ۲ هزار و ۱۲۴ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۲ هزار و ۳۱۴ میلیاردی هفته پیشین، کاهش ۸ درصدی داشته است.

 

میانگین ارزش صف‌های فروش پایانی بازار در هفته اخیر ۱۰۳ میلیارد تومان بود که از میانگین هفته پیشین ۳۱ میلیارد تومان بیشتر بود و رشد ۴۳ درصدی داشته است.

 

میانگین ارزش صف‌های خرید در هفته اخیر ۳۳ میلیارد تومان بود که از میانگین هفته گذشته ۲۱ میلیارد تومان کمتر بود. در این هفته، میانگین ارزش صف‌های خرید ۳۹ درصد کاهش یافته است.  در هفته اخیر شاهد تداوم روند خروج پول حقیقی بودیم. روز شنبه ۵۷۹ میلیارد تومان سرمایه حقیقی از بازار خارج شد. این روند در روز یکشنبه ادامه داشت و ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار ۴۵۱ میلیارد تومان بود. روز دوشنبه ۳۴۴ میلیارد تومان خارج شد.

شاخص کل بورس در هفته‌ای که گذشت

روز سه‌شنبه پول حقیقی وارد بازار سهام شد که ارزش آن ۱۸۱ میلیارد تومان بود. در مجموع کل هفته هزار و ۵۵۵ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی ۳۸۸ میلیارد تومان بود که نسبت به هفته گذشته افزایش ۶۶ درصدی داشته است.

 

 

انتهای مطلب

نظر شما