کد خبر: ۵۲۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶

در پی وعده ارزانی خودرو، پراید گران شد

باوجود وعده‌ها، قیمت‌ها که پایین نیامد که هیچ، بالاتر هم رفت و همچنین در ادامه افزایش قیمت خودروها احتمال افزایش 20 درصدی روزبه‌روز قوی‌تر می‌شود.

به گزارش تجارت امروز؛ قیمت پراید تغییر کرد. قیمت پراید و خودرو ایرانی در رکود قرار دارد. قیمت پراید تا اوایل زمستان 20 درصد بالا می‌رود. قیمت پراید تحت تأثیر اخبار سیاسی قرار دارد.

 

در بین خودروهای پراید که در ۲۴ ساعت گذشته گران شدند می‌توان به پراید ۱۱۱ اشاره کرد که از ۲۰۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۰۴ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۱ نیز از ۱۷۳ میلیون تومان در روز گشته امروز به ۱۷۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۶۹ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

خودروهای پژو نیز در از این قاعده مستثنی نبودند به‌طوری‌که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۸۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۸۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۳۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است.

 

در بین خودروهای رانا نیز این افزایش قیمت‌ها مشهود است به‌طوری‌که رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ از ۳۱۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۱۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۲۹۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۸ میلیون تومان رسیده است.

 

 

انتهای مطلب

نظر شما