کد خبر: ۵۲۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲

مبل شویی و خدمات خشکشویی در منزل

بهترین و با تجربه ترین مبل شویی در تمام تهران با عالی ترین و ارزان ترین قیمت توسط استاد کار های آموزش دیده و فعال می باشد.

مبل شویی در منزل یکی از اصلی ترین خدمات شرکت مبل شویی همسایه می باشد. این خدمات به صورت تخصصی با دستگاه و مواد شوینده در منزل توسط استادکار های آموزش دیده و متخصص انجام می شود. شستشوی مبل در تمام نقاط تهران با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به صورت تخصصی انجام می شود. مبل های خود را به مبل شویی هایی که در تهران جزو بهترین ها هستند بسپارید. ما در تهران و کرج با بهترین دستگاه های شستشوی انواع مبل های پارچه ای، چرم، سلطنتی و چستر را به صورت ویژه شستشو می دهیم. مبل شویی همسایه با سال ها تجربه و تخصص عضو رسمی اتحادیه می باشد مبل های خود را در هر محله از تهران یا کرج هستید به مبل شویی های مجاز و معتبر بسپارید.

شستشوی مبل با دستگاه و مواد شوینده نانو 

مبل و صندلی از آن دسته لوازمی هست که برای همه خانه ها و شرکت ها مورد استفاده و ضروری می باشد.همه از مبل و صندلی به صورت دائمی و همیشگی استفاده می کنند. این روز ها دیگه همه برای نشستن، استراحت کردن، جلسه ها و خیلی چیز های دیگه از مبل استفاده می کنند. دیگر مثل زمان های گذشته نیست که مبل فقط برای روز های مهمانی خاص یا جلسه های ضروری استفاده می شد. در زمان های گذشته مادر ها روی مبل را با پارچه می پوشاندند تا کثیف نشود. چون اگر مبل ها به هر دلیلی کثیف می شدند نمی توانستی آن را شستشو دهید و تمیز کنید. تنها کاری که می توانستند برای تمیز کردن مبل ها می کردن عوض کردن پارچه یا کل مبل بود و این کار هزینه های زیادی را در بر داشت. اما این روز ها نیازی نیست که این کار ها را انجام دهید چون ما با دستگاه مبل شویی به راحتی مبل های شما را شستشو می دهیم.

مبل شویی در منزل به صورت تخصصی و با دستگاه توسط استادکار ها بدون ریزش آب و کثیف کاری انجام می شود. این شستشو با دستگاه به صورت تخصصی و تضمینی انجام می شود و با هزینه ای خیلی کم می توانید شستشوی مبل های خود را به مبل شویی های مجاز بسپارید. مبل شویی این روز ها یک حرفه به حساب می آید و هر کسی نمی تواند که ادعا کند که یک مبل شویی خوب و با تجربه است. به دلیل گران شدن مبل ها باید مبل های خود را به مبل شویی های متخصص و مجاز در محل خود بسپارید تا شستشو دهند. شستشوی مبل با دستگاه بهترین و به صرفه ترین راه برای شستشوی مبل می باشد. مبل شویی در منزل جزو خدمات اصلی شرکت ما می باشد و ما این خدمات را به صورت ویژه و تخصصی ارائه می کنیم.

مبل شویی در منزل با دستگاه

آیا دستگاه مبل شویی به مبل آسیب وارد می کند؟

خیر دستگاه شستشوی مبل به گونه ای ساخته شده است که به مبل آسیب وارد نمی کند. مبل های خود را به متخصص ها بسپارید تا در منزل با دستگاه شستشو دهند و آنها با دستگاه به گونه ای کار می کنند که به مبل آسیب وارد نشود. اگر کسانی که در این حرفه آموزش ندیده اند و تخصصی در این زمینه ندارند باعث از بین رفتن مبل و پارچه مبل می شوند.  اما اگر دستگاه دست یک متخصص باشد علاوه بر شستشو و تمیز کردن مبل در طول عمر مبل نیز تاثیر زیادی دارد. دستگاه های مبل شویی از نفوذ آب به داخل اسفنج های مبل جلوگیری می کنند. اگر مبل را در خانه با دست و دستمال شستشو دهید یا آن را به کارگر خانه خود بسپارید که با آب شستشو دهد چون نمی تواند آب داخل مبل را جمع کند و خشک کند باعث پوسیده شدن مبل و پارچه مبل می شود. اما دستگاه مبل شویی با مکنده های پرقدرت از نفوذ آب به داخل آن جلوگیری می کند و مبل را کامل خشک نگه می دارد.

چه مبل هایی را می توان با دستگاه شستشو داد؟

یکی از سوالاتی است که برای همه خانم ها پیش می آید که چه مبل هایی را می توان با دستگاه شستشو داد. می توان گفت این دستگاه ها تقریبا کلیه مبل هایی که از جنس پارچه و از جنس چرم ساخته شده اند را می توان شستشو داد. انواع مبل های ایرانی و خارجی، مبل سلطنتی، مبل فرفورژه، مبل چستر، مبل هایی که دسته های آنها چوبی می باشد و حتی می توان به صندلی ادارات، سالن ها، نمایشگاه ها، سینماها، رستوران ها و ... نیز اشاره کرد. ما با دستگاه در کترین زمان شستشوی انواع مبل را به صورت تخصصی و تضمینی شستشو می دهیم. مبل های خود را به مبل شویی های مجاز بسپارید.

شستشوی مبل با دستگاه

خشکشویی مبل در محل با دستگاه

مبل شویی و خشکشویی مبل این روز ها دغدغه بسیاری از خانم های خانه دار و مدیران ارشد شرکت ها می باشد. به همین دلیل آنها برای تحقیق از مبل شویی های بسیاری سوال می پرسند و در باره شستشوی مبل و خشکشویی آن در منزل تحقیق می کنند. مبل ها به دلایل مختلفی کثیف می شوند و نیاز به شستشو دارند. شما می توانید برای شستشوی مبل های خود از متخصص های آموزش دیده برای مبل های خود خدمات بگیرید. خرده های غذا، آشغال های ریز در لابه لای آن جمع می شوند انواع و اقسام نوشیدنی ها بر روی مبل می ریزند و مبل را لکه دار و کثیف می کنند. گرد و غبار ها و هوای آلوده باعث کثیف شدن الیاف پارچه می شوند و نیاز به شستشو پیدا می کنند. مبل هایی که کثیف شده اند را اگر به موقع شستشو نکنید باعث می شود که پارچه مبل چرک مرد شود و پارچه از بین برود.

شستشوی مبل کار بسیار راحتی برای متخصص ها می باشد اما اگر این کار را خود بخواهید انجام دهید نیاز به وقت و لوازم شستشو دارد. ما این کار را با ارزان ترین قیمت ها در محل و در کمترین زمان ممکن برای شما انجام می دهیم. شستشوی مبل با دستگاه راداکتور به صورت تخصصی و ویژه برای کلیه مبل ها انجام می شود. ما برای لکه برداری مبل ها نیز از مواد های مخصوص استفاده می کنیم تا مبل شما همانند روز اول بدرخشت و در خانه همیشه مبل هایی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی داشته باشید. شستشوی مبل با روش های درست علاوه بر تمیزی در طول عمر مبل نیز کمک فراوانی دارد. با توجه به گران شدن قیمت مبل ها بهترین راه آن است که مبل های خود را به متخصص ها بسپاریم تا شستشو دهند. مبل شویی همسایه به صورت تخصصی مبل شستشو می دهد.

انواع خدماتی که در منزل با دستگاه خشکشویی می شود کدامند؟

  1. مبل شویی در منزل و محل کار با دستگاه با مواد شوینده نانو
  2. خشکشویی خوشخواب با دستگاه بدون جا به جایی و ریزش آب 
  3. موکت شویی با دستگاه در محل برای موکت های چسبیده و موکت شرکت ها و سالن ها
  4. فرش شویی و شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی در منزل بدون جا به جایی و ارسال به کار خانه
  5. شستشوی انواع صندلی نهار خوری، صندلی رستوران ها، تالارها، سالن های اجتماعات، نمایشگاه ها
  6. شستشوی انواع پشتی های دستبافت و ماشینی در کافه سنتی ها 
  7. شستشوی صندلی انواع ماشین های ایرانی و خارجی در محل 
  8. شستشوی انواع تابلو فرش های تزئینی و ابریشمی بدون باز کردن قاب آن

مبل شویی در تهران

موکت شویی در منزل با دستگاه

موکت شویی یکی دیگر از خدمات ما در منزل می باشد. شستشوی انواع موکت های معمولی، پالاز موکت، موکت های چسبیده و هر موکتی که در منزل و شرکت ها استفاده می شود. موکت این روز ها با طرح و نقشه هایی که دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های بافنده موکت ها را با طرح های مختلف راهی بازار می کنند و خانم های خانه دار و با سلیقه در زیبایی و دکوراسیون منزل خود از موکت استفاده می کنند. آنها برای پوشاندن راه رو ها و راه پله ها از موکت های با طرح جذاب و دل نشین می پوشانند. یا برای اتاق بچه ها از موکت های عروسکی و برای اتاق خواب از موکت هایی با رنگ شاد استفاده می کنند. و ودیران با سلیقه نیز از موکت برای پوشاند کف اتاق مدیرا و یا حتی سالن کار استفاده می کنندو این موکت ها به دلیل استفاده زیاد در معرض آلودگی می باشند و باید شستشو شود.

موکت شویی با دستگاه تخصص متخصص های قالیشویی همسایه می باشد. ما با دستگاه شستشوی کلیه موکت ها را با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت شستشو می دهیم. این دستگاه های موکت شویی به گونه ای طراحی شده اند که قادر به شستشوی کامل موکت در کنار ستون ها و دوار ها نیز می باشد. این دستگاه ها به راحتی کلیه سیاهی ها و لکه های روی موکت را از بین می برند. خیلی از کثیفی ها نیاز به لکه بر دارند و ما برای اینکه موکت ها کامل تمیز و قابل استفاده باشد از مواد نانو پاکر نیز استفاده می کنیم. موکت های منزل و شرکت خود را به شرکت های متخصص و با تجربه بسپارید تا کاملا اصولی شستشو دهند.

 

انتهای مطلب

نظر شما