کد خبر: ۵۲۹۱۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱

پیشتازان استقبال از خودروهای وارداتی

بنا به آمارهای منتشر شده از متقاضیان خودروهای واداتی، تاکنون چیزی در حدود 2200 برای خرید خودروهای وارداتی در مزایده ثبت نام کرده‌اند.
پیشتازان استقبال از خودروهای وارداتی

به گزارش تجارت امروز؛ معاون سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: متقاضیان خودروهای واداتی، تاکنون چیزی در حدود 2200 برای خرید خودروهای وارداتی در مزایده ثبت نام کرده‌اند.

 

سعید غلامی باغی معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه این سازمان در مزایده شماره 566 واگذاری خودروهای سواری وارداتی را در دستور کار دارد، گفت: متقاضیان از تاریخ 26 مهرماه از انبارهای پنج استان بوشهر، خوزستان، مازندران، فارس و تهران بازدید کردند.

 

وی افزود: رمزگشایی از پیشنهادها، در روز سه‌شنبه سوم آبان‌ماه ساعت 14 در محل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با حضور نمایندگان دستگاه‌های قضایی و نظارتی برگزار می‌شود.

 

غلامی باغی با اشاره به عرضه 76 دستگاه خودرو در این مزایده بیان کرد: ارزش پایه خودرو‌های عرضه شده در مزایده شماره 566 خودرو‌های وارداتی 301 میلیارد تومان است.

 

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: تا کنون استقبال خوبی از این مزایده به عمل آمده و بیش از 2 هزار و 200 ثبت‌نام در سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) و روزانه بیش از 200 هزار بازدید از سایت ثبت شده است.

 

 

انتهای مطلب

نظر شما