کد خبر: ۵۲۹۸۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰

کارنامه فاطمی امین در هیچ بخشی رضایت بخش نیست

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: آشفتگی در بازار خودرو و همچنین تعلل در حمایت و پشتیبانی از تولید به ویژه تولید دانش‌بنیان و ضعف عملکرد در حوزه معدن و تجارت از جمله دلایل نمایندگان استیضاح‌کننده وزیر صنعت، معدن و تجارت است.
کارنامه فاطمی امین در هیچ بخشی رضایت بخش نیست

به گزارش تجارت امروز؛ صدیف بدری نماینده مردم اردبیل با بیان اینکه استیضاح وزیر با توجه به عملکرد ضعیف او با استقبال نمایندگان مجلس و رأی مثبت آن‌ها روبه‌رو خواهد شد، اظهار کرد: امیدواریم رئیس جمهور با توجه به سیاست‌های کلان در حوزه تولید به ویژه واحدهای راکد، زمینه و بستر سپردن مسئولیت به یک فرد توانمند را به شایستگی انجام داده و بتوان در این حوزه کارهای مؤثر و تحول‌آفرینی را انجام داد.

 

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل تصریح کرد: پافشاری ما در ماه‌های گذشته بر این بوده تا رئیس جمهور با کنار گذاشتن فاطمه امین، وزیری توانمند و شایسته را به مجلس معرفی کند که با توجه به تأخیر و تعلل در این حوزه ما شرایط را برای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت مناسب دیدیم.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: آشفتگی در بازار خودرو و همچنین تعلل در حمایت و پشتیبانی از تولید به ویژه تولید دانش‌بنیان و ضعف عملکرد در حوزه معدن و تجارت از جمله دلایل نمایندگان استیضاح‌کننده وزیر صنعت، معدن و تجارت است که به هیچ وجه کارنامه فاطمه امین در همه این ابعاد رضایت‌بخش به نظر نمی‌رسد.

 

بدری افزود: باید در این حوزه رئیس جمهور فرد توانمندی را معرفی کند تا منطبق بر سیاست‌های دولت سیزدهم هم در بحث ساماندهی بازار خودرو و سایر صنایع و حمایت از واحدهای تولیدی، معدنی و تقویت نظام صادرات و واردات بتوان به اهداف مؤثر و راهگشا دست پیدا کرد.

 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم در دوره جدید فعالیت این وزارتخانه با سپردن کار به دست فرد شایسته و توانمند تحولات خوبی را شاهد باشیم که قطعاً دامنه این تحولات به استان اردبیل رسیده و اهالی این استان از خیر و برکت آن بهره‌مند خواهند شد.

 

 

انتهای مطلب

نظر شما