کد خبر: ۵۲۹۸۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰

کارنامه فاطمی امین در هیچ بخشی رضایت بخش نیست

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: آشفتگی در بازار خودرو و همچنین تعلل در حمایت و پشتیبانی از تولید به ویژه تولید دانش‌بنیان و ضعف عملکرد در حوزه معدن و تجارت از جمله دلایل نمایندگان استیضاح‌کننده وزیر صنعت، معدن و تجارت است.

به گزارش تجارت امروز؛ صدیف بدری نماینده مردم اردبیل با بیان اینکه استیضاح وزیر با توجه به عملکرد ضعیف او با استقبال نمایندگان مجلس و رأی مثبت آن‌ها روبه‌رو خواهد شد، اظهار کرد: امیدواریم رئیس جمهور با توجه به سیاست‌های کلان در حوزه تولید به ویژه واحدهای راکد، زمینه و بستر سپردن مسئولیت به یک فرد توانمند را به شایستگی انجام داده و بتوان در این حوزه کارهای مؤثر و تحول‌آفرینی را انجام داد.

 

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل تصریح کرد: پافشاری ما در ماه‌های گذشته بر این بوده تا رئیس جمهور با کنار گذاشتن فاطمه امین، وزیری توانمند و شایسته را به مجلس معرفی کند که با توجه به تأخیر و تعلل در این حوزه ما شرایط را برای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت مناسب دیدیم.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: آشفتگی در بازار خودرو و همچنین تعلل در حمایت و پشتیبانی از تولید به ویژه تولید دانش‌بنیان و ضعف عملکرد در حوزه معدن و تجارت از جمله دلایل نمایندگان استیضاح‌کننده وزیر صنعت، معدن و تجارت است که به هیچ وجه کارنامه فاطمه امین در همه این ابعاد رضایت‌بخش به نظر نمی‌رسد.

 

بدری افزود: باید در این حوزه رئیس جمهور فرد توانمندی را معرفی کند تا منطبق بر سیاست‌های دولت سیزدهم هم در بحث ساماندهی بازار خودرو و سایر صنایع و حمایت از واحدهای تولیدی، معدنی و تقویت نظام صادرات و واردات بتوان به اهداف مؤثر و راهگشا دست پیدا کرد.

 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم در دوره جدید فعالیت این وزارتخانه با سپردن کار به دست فرد شایسته و توانمند تحولات خوبی را شاهد باشیم که قطعاً دامنه این تحولات به استان اردبیل رسیده و اهالی این استان از خیر و برکت آن بهره‌مند خواهند شد.

 

 

انتهای مطلب

نظر شما