کد خبر: ۵۳۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵

افزایش قیمت خودروهای داخلی با میانگین 3 میلیون تومان

خودرو‌های داخلی جهش جدید قیمتی را تجربه کرده‌اند؛ به‌طوری‌که خودرو‌های داخلی به‌طور میانگین حدود ۳ میلیون افزایش قیمت داشتند.
افزایش قیمت خودروهای داخلی با میانگین 3 میلیون تومان

به گزارش تجارت امروز؛ این روز‌ها اخبار گرانی آن‌هم از جنس خودرو جزو خبر‌های زرد محسوب می‌شود، اما افزایش قیمت اخیر قیمت خودرو‌های داخلی باعث شده است که بازار به‌طور کامل ثبات خود را از دست دهد.
بررسی قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد نرخ خودرو‌های پراید، پژو، تیبا، کوییک، رانا و ساینا با افزایش همراه بوده است.

افزایش قیمت خودرو به واسطه افزایش قیمت دلار

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش بی‌سابقه قیمت‌ها در این بازار است به‌طوری‌که در بین خودرو‌ها پراید موجود در بازار مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۱ از ۱۷۲ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۱۷۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت یک‌میلیون تومان گران شده است و ۱۶۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

بررسی نوسانات قیمتی در بین خودرو‌های پژو نیز حاکی از جهش قیمت‌ها است به‌طوری‌که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۹۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۴ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و ۳۱۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ نیز از یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۸ این خودرو نیز در این مدت ده میلیون تومان گران شده است و یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودرو پژو پارس مدل ۱۴۰۰ نیز از ۳۸۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳۹۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۴ میلیون تومان گران شده است و ۴۱۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودرو‌های تیبا نیز در این مدت گران شدند به‌طوری‌که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۲۰۵ میلیون تومان در روز چهارشنبه امروز به ۲۰۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۱۹۵ میلیون تومان در روز چهارشنبه امروز به ۱۹۸ میلیون تومان رسیده است.

خودرو‌های کوییک نیز در این مدت از نوسانات صعودی قیمتی در امان نبوده‌اند به‌طوری‌که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۱۹۷ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است.

خودرو‌های دنا نیز در این مدت گران شدند؛ دنا پلاس، اتوماتیک توربو مدل ۱۴۰۱ در حال حاضر ۵۴۰ میلیون تومان قیمت خورده است و دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز از ۴۰۸ میلیون تومان در روز چهارشنبه امروز به ۴۱۰ میلیون تومان رسیده است.

انتهای مطلب

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما