کد خبر: ۵۳۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴

توضیح نیلوفر مردانی درباره کشف حجابش

نیلوفر مردانی درباره کشف حجابش در مراسم اهدای مدال در ترکیه توضیحاتی ارائه کرد. او گفت که این اتفاق سهوی بوده و در آن هنگام متوجه افتادن روسری اش نشده است.

توضیح نیلوفر مردانی درباره کشف حجابش

نیلوفر مردانی اسکیت باز مطرح کشورمان اخیرا در یک مسابقه اسکیت در ترکیه شرکت کرده بود او در مراسم قهرمان شد اما هنگام اهدای مدال، روسری نداشت او می گوید که وقتی طبق قانون باید کلاه خود را بر می داشت متوجه افتادن اسکارف (روسری) خود نشده است.

مردانی در توضیح بیشتر این مساله گفته است: «با توجه به حاشیه‌های به وجود آمده لازم دانستم یکسری مسائل را توضیح بدهم. مسابقاتی که در آن شرکت کردم، مسابقات آزاد بود و من با هزینه شخصی خودم شرکت کردم. با توجه به جایزه هزار دلاری مسابقات خواستم کمک هزینه‌ای باشد برای ادامه فعالیتم.»

گفته می شود این اتفاق با واکنش های بسیاری در جامعه ما مواجه شد و برخی رسانه ها این اقدام را به اعتراضات اخیر در ایران مرتبط دانسته و آن را نوعی واکنش منفی تلقی کرده بودند اما به نظر می رسد با این توضیحاتی که خانم مردانی داده است این اتفاق عمدی نبوده و به صورت سهوی اتفاق افتاده است. 

این اسکیت باز مطرح کشورمان در ادامه توضیح داده است: «بعد از مسابقه بلافاصله اسم ما را صدا 

کردند برای رفتن روی سکو و از آنجایی که رفتن با کلاه اسکیت روی سکو ممنوع است من کلاهم را درآوردم و متوجه افتادن اسکارف ورزشی ام (روسری‌ام) نشدم.»

مردانی توضیح داده است که بعد از متوجه شدن این اتفاق عکس و پست خود را از صفحه شخصی اش پاک کرده است. 

با توجه به قوانین کشورمان این اتفاق ممکن است برای فعالیت حرفه ای مردانی مشکل ایجاد کند او برای این که این مشکل ایجاد نشود ضمن عذرخواهی در توضیح خود گفته است: «با توجه به زحماتی که کشیدم برای کشور عزیزم ایران، دوست ندارم برای ادامه فعالیتم مشکلی ایجاد شود. از مردم و هم‌رشته‌ای‌هایم بابت اخبار بدی که به وجود آمده و ایجاد تشنج معذرت‌خواهی می‌کنم.»

ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۹
0
0
واقعا براتون متاسفم خانم مردانی حجابی که متوجه افتادنش نشی اصلا حجاب نیست موندم برای فشار قبر هم میتونی گولشون بزنی بگی سهوی روسری نداشتم.دل امام زمان این روزها خون شده.
نظر شما