کد خبر: ۵۳۰۷۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶

جزئیات فروش اقساطی سه خودرو

شرایط اقتصادی کشور به گونه‌ای است که فروش اقساطی هر محصولی با استقبال گسترده مردم مواجه می‌شود چرا که خرید هر خودرویی مانند یک سرمایه گذاری مطمئن است.

جزئیات فروش اقساطی سه خودرو

به گزارش تجارت امروز، شرکت بهمن موتور سه محصول خود را به صورت نقدی و اقساطی به فروش گذاشته  و جدول شرایط فروش آن را منتشر کرده است.
بر اساس جدولی که منتشر شده است تعدادی از خودرو‌ها به صورت اعتباری و با اقساط ۱۲ و ۱۸ ماهه عرضه می‌شود. البته مشخص است که این تعداد محدود است و با توجه به متقاضیان زیاد خودرو‌های اقساطی تعداد کمی موفق به خرید اقساطی خودرو خواهند شد.  
ثبت‌نام نقدی و اعتباری محصولات شرکت بهمن موتور با قیمت قطعی به صورت آنلاین (به تعداد محدود) از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ تا ساعت ۱۶ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت قابل انجام است.

فروش  نقدی ونقد و اقساطی وانت کارا و ون باری اینرودز توسط گروه بهمن (+جدول و جزئیات)

شرکت بهمن موتور شروطی را در قواعد و ضوابط بخشنامه، قرار داده است که در صورت ثبت‌نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت‌نام متقاضی از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه فسخ و وجه واریز شده به حساب مبدأ مسترد خواهد شد.

بر این اساس، کارا تک کابین تیپ ۴ با قیمت ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال، کارا دوکابین ۳ میلیارد و ۳۷۵ میلیون ریال و اینرودز با قیمت ۵ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال به فروش می‌رسد.

فروش  نقدی ونقد و اقساطی وانت کارا و ون باری اینرودز توسط گروه بهمن (+جدول و جزئیات)

نظر شما