کد خبر: ۵۳۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴

توضیح جالب دبیر درباره شادی نکردن فرنگی کاران

علیرضا دبیر می گوید ناداوری ها و گرفتن برخی نتایج ضعیف باعث شادی نکردن فرنگی کاران شده است.

به گزارش تجارت امروز، علیرضا دبیر که رییس فدراسیون کشتی است از برخی ناداوری ها و نتایج ضعیف تیم را علت شادی نکردن فرنگی کاران دانست او البته از یکی از خبرنگاران به خاطر اظهاراتش انتقاد و او را تهدید به افشاگری کرد. 

علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی مراسم تجلیل از ملی پوشان فرنگی گفت: در جام جهانی بچه‌های ما کار بزرگی کردند و تیم اول و دوم جهان را که با تیم کامل آمده بودند شکست دادند. در کشتی فرنگی دست داور بیشتر از کشتی آزاد باز است و در یک یا دو کشتی به بچه‌های ما واقعا ظلم شد. ما حتی می‌توانستیم هفت بر سه آذربایجان را شکست دادیم، اما ناداوری شد.

وی افزود: کشتی فرنگی ما حق ندارد به عقب برگردد و باید محکم به جلو برود. ما در جهانی صربستان هم تیم خوبی داشتیم و بد آوردیم. بچه‌های ما واقعا با قهرمانی کار بزرگی در جام جهانی انجام دادند. ما اصلا خودمان را برای برد آماده نکرده بودیم و روی کاغذ گفته بودم می‌بازیم، اما رنگرز به من گفته بود ترکیه را ۶ بر ۴ و آذربایجان را ۵ بر ۵ می‌توانیم ببریم، اما من باور نکردم. او کارشناس است و به خوبی پیش بینی کرد.

دبیر با اشاره به مباحث مربوط به شادی نکردن تیم کشتی فرنگی ایران بر روی سکوی قهرمانی جام جهانی، گفت: من اصلا در فضای مجازی نیستم. به من می‌گویند به تو فحش می‌دهند، اما من می‌گویم خدا چه می‌گوید؟ گفتند کشتی گیران روی سکو خوشحالی نکردند. اصلا برای کشتی‌گیر زشت است وقتی دوم می‌شود بخندد. در صنف لات‌ها هم این کار بد است! وقتی من ۳ نقره دنیا گرفتم تا ۳ یا ۶ ماه با ده من عسل هم نمی‌توانستند من را بخورند. طرف در فینال باخته چطور می‌تواند بخندد؟ ۵ نفر از بچه‌های ما در فینال باختند. وقتی بخندند می‌گویند چقدر بی‌غیرت بود. حالا چیزی گیر نمی‌آورند و این چیز‌ها را بهانه می‌کنند.

رییس فدراسیون کشتی افزود: فلان خبرنگار در فضای مجازی که به او گفتم تو منافقی آمد این حرف‌های دروغ را مطرح کرد. اینبار اگر تکرار کند می‌گویم کجا کتک خورده است. چقدر بدبخت شدیم که یک خبرنگار مجازی که منافق هم است پست می‌گذارد که کشتی‌گیر چه کار‌هایی کرده است. پاک‌تر و سالم‌تر از این بچه‌های فرنگی نداریم. از تک تک آن‌ها ممنونم.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

نظر شما