کد خبر: ۵۳۱۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴

جرا قسمت 15 شبکه مخفی زنان پخش نشد؟

شبکه مخفی زنان که هر جمعه بارگذاری می شد این جمعه منتشر نشد و این برای طرفداران این سریال خبر خوبی نبود.
 

به گزارش تجارت امروز، این سریال که تاکنون 14 قسمت آن منتشر شده است در شبکه خانگی نماوا پخش می شود. و روابط عمومی نماوا توضیحاتی را در خصوص عدم پخش این قسمت ارائه داده است.
درباره پخش نشدن قسمت پانزدهم مجموعه شبکه مخفی زنان آمده است: سریال شبکه مخفی زنان با وجود پیگیری‌های مدیران نماوا با عدم پاسخگویی از سمت ساترا روبه‌رو شد.


سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) تا این لحظه هیچ توضیحی مبنی بر دلیل عدم پخش این قسمت ارائه نداده است. لازم به ذکر است که تمامی چهارده قسمت پیشین این سریال بعد از ارائه ممیزی‌ها و اصلاحات از سمت ساترا و اعمال آن‌ها روی پلتفرم نماوا بارگذاری شده است.

نماوا ضمن عذرخواهی از تمامی مخاطبان محترم این سریال، در تلاش است تا پاسخ قانع‌کننده‌ای از سوی مسئولان مربوطه دریافت و مشکل پخش این سریال را برطرف کند.

شبکه مخفی زنان

سریال شبکه مخفی زنان یک مجموعه نمایشی ایرانی در ژانر درام تاریخی و کمدی است که توسط افشین هاشمی ساخته شده است. هاشمی از کارگردانان جوان کشورمان است که در فیلم‌های سینمایی همچون خیلی دور خیلی نزدیک، پابرهنه در بهشت، به نام پدر، وقتی همه خوابیم و سال دوم دانشکده من بازی کرده است.

در خلاصه داستان شبکه مخفی زنان آمده است: در ابتدای قرن چهاردهم شمسی، وقتی شاه متوجه جنبش‌های نوظهور مربوط به حقوق زنان در کشور می‌شود، ماموریت ویژه‌ای به یکی از اهالی دربار خود می‌دهد.

لیلا حاتمی، سیامک انصاری، حمید فرخ‌نژاد، شبنم مقدمی و مهدی هاشمی بازیگران اصلی این مجموعه هستند. شبکه مخفی زنان، نخستین تجربه افشین هاشمی در زمینه ساخت سریال است. او سابقه کارگردانی در سینما را با آثاری هم، چون خسته نباشید، صدای آهسته، گذر موقت، خاله قورباغه و خداحافظ دختر شیرازی دارد.

شبکه مخفی زنان را محمد رحمانیان بر اساس طرحی از محسن قرایی و افشین هاشمی به نگارش درآورده است.

منبع: ایرنا

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما