کد خبر: ۵۳۱۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲

رونمایی از تویوتا پریوس مدلیستا + تصاویر

تیونر مدل جدید پریوس چهره بسیار زیبایی دارد و همین چهره زیبا که منتشر شده است بسیاری از خودرو دوستان را غافلگیر کرده است.

به گزارش تجارت امروز، پریوس جدید چهره ای کاملا تهاجمی دارد و بر خلاف اجداد خودش که بسیار آرام به نظر می رسیدند، تلاش کرده است بخش های هیجانی تر مخاطبان را به خود جلب کند.

این روز‌ها معرفی تویوتا پریوس جدید به یکی از مهم‌ترین تیتر‌های خودرویی رسانه‌های این حوزه مبدل شده است. تویوتا طی یک جراحی سنگین موفق شد تا در بهترین شکل ممکن نسل جدید پریوس را معرفی کند و طرفداران این برند را غافلگیر کند.

اکنون مدلیستا که تیونر رسمی تویوتا و لکسوس است اقدام به معرفی کیت بدنه اختصاصی و جزئیات اسپرت برای پریوس تازه وارد، کرده است تا جذابیت‌های ظاهری این سامورائی را حسابی افزایش دهد!

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، نصب کیت بدنه بویژه در قسمت سپر و رکاب به همراه رینگ‌های اختصاصی بسیار جلب نظر می‌کند. جزئیات کرومی نیز بخش دیگری از کار را عهده دار هستند.

پریوس مدلیستا
البته باید به این نکته توجه داشت که نسل پنجم پریوس در حالت استاندارد نیز چهره‌ای کاملا تهاجمی دارد و از آن فناورانه آرام بسیار فاصله گرفته است. در بخش پیشرانه نیز همین شرایط وجود دارد، زیرا در نسخه پلاگین ۲۲۰ اسب بخار خروجی دارد که برای خانواده پریوس یک عدد چشمگیر محسوب می‌شود.  این خودرو طی ۶.۷ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رسد.

تویوتا همچنین نسخه هیبرید پریوس را نیز در بخش فنی ارتقا داده تا پیشرانه ۲ لیتری آن ۱۹۳ اسب بخار خروجی را ثبت کند.  رینگ‌های ۱۹ اینچی اختصاصی مدلیستا نیز اثر مهمی در بهبود نمای ظاهری پریوس دارند.

رونمایی از پریوس مدلیستا + تصاویر

رونمایی از پریوس مدلیستا + تصاویر

 

رونمایی از پریوس مدلیستا + تصاویر

منبع: عصر ایران

نظر شما