کد خبر: ۵۳۲۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶

قیمت دلار و یورو به تاریخ 9 آذر 1401

بازار دلار امروز بر خلاف بازار طلا با رشد قیمت مواجه بود و با توجه به این که در آخرین روز کاری هفته قرار داریم این احتمال هست که شنبه هفته آینده بازار پرتحرک تر ظاهر می شود.

به گزارش تجارت امروز، دلار در بازار های امروز قیمت هایی بالاتری را ثبت کرد اما هنوز به رکوردهایی که چندی پیش ثبت کرد نرسیده است.

قیمت دلار توافقی امروز چهارشنبه ۹ آذر در بازار متشکل ارزی با رشد تقریبا ۲۵۰ تومانی به پله‌های ابتدایی کانال ۳۴ هزار تومان صعود کرد. قیمت یورو امروز همپای دلار در مسیر صعودی کرد و در بازار متشکل ارزی که نرخ‌ها به شکل توافقی تعیین می‌شود، با رشد ۵۴۰ تومانی به ۳۵ هزار و ۸۸۰ تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار امروز چهارشنبه ۹ آذر تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه در بازار متشکل ارزی ۳۴ هزار و ۴۵ تومان به ثبت رسید. به‌این ترتیب خرید دلار نسبت به عصر دیروز ۲۴۵ تومان بیشتر تمام می‌شود، چون روز گذشته اسکناس آمریکایی کار خود را در بازار متشکل ارزی با نرخ ۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان به پایان رسانده بود. قیمت یورو امروز در بازار متشکل ارزی ۵۴۰ تومان افزایش پیدا کرد و این یکی ار ۳۵ هزار و ۸۸۰ تومان فروختند.

قیمت‌ها در بازار متشکل ارزی

انواع ارز دوشنبه سه‌شنبه امروز
دلار 33 هزار و 900 تومان 33 هزار و 800 تومان 34 هزار و 45 تومان
یورو 35 هزار و 180 تومان 35 هزار و 340 تومان 35 هزار و 880 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۹ آذر همزمان با آغاز خرید و فروش‌های بازار به یک میلیون و ۵۳۳ هزار تومان رسید. عصر دیروز طلا ۱۸ عیار همزمان با آخرین معاملات بازار یک میلیون و ۵۲۷ هزار تومان ارزش داشت و حالا شش هزار تومان به ارزش آن اضافه شده است. / فرارو

نظر شما