کد خبر: ۵۳۳۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۲

شرایط فروش لاماری در بورس

لاماری برای سومین بار در بورس عرضه می شود و قیمت 981 میلیون تومانی برای آن در بورس تعیین شده است.
شرایط فروش لاماری در بورس

به گزارش تجارت امروز، لاماری یک خودروی چینی است که توسط شرکت آرین موتور تولید می شود. قبل از تحریم ها قرار بود آرین موتور تولید کننده خودروهای میتسوبیشی در ایران باشد که با توجه به تحریم ها و قطع همکاری میتسوبیشی با شرکت های ایرانی، این شرکت به خودروهای چینی روی آورده است و لاماری محصول سیاست جدید این شرکت است. 

لاماری برای نخستین مرتبه اول آبان‌ماه در بورس کالا عرضه شد و اکنون قرار است ۲۸ آذرماه سومین عرضه این خودرو در بستر بورس صورت بگیرد.

سومین عرضه خودروی لاماری ایما در بورس کالا با سه رنگ سفید، مشکی و خاکستری دوشنبه ۲۸ آذرماه انجام می‌شود.

لاماری با قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان عرضه خواهد شد و سایر هزینه‌ها نیز شامل بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به علاوه ۹ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

درصورت عدم واریز هزینه‌های فوق حداکثر تا پنج روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد.

 

لاماری با چه قیمت و رنگ‌هایی در بورس عرضه می‌شود؟

بر این اساس، متقاضیان برای خرید خودرو از بورس کالا باید علاوه بر کد بورسی، کد معاملاتی بازار فیزیکی بورس کالا هم دریافت کنند.

نحوه ثبت سفارش برای خرید لاماری ایما نیز به صورت گام به گام به شرح زیر است:

- واریز پیش پرداخت به حساب وکالتی خود

- مراجعه به سامانه. ebgo.ir

- انتخاب «خرید از بورس» ← انتخاب «ثبت سفارش خرید» ← فیلتر کردن «تالار خودرو» از تابلو معاملات ← انتخاب گزینه «ثبت سفارش اولیه» برای لاماری ایما

همچنین تعیین مشخصات و ثبت اولیه سفارش تا قبل از ساعت ۱۷ روز سه شنبه ( ۲۸ آذر) است.

شرایط خرید خودرو لاماری ایما در بورس کالا

هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود، خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی های مجاز آرین پارس موتور را انتخاب کنند، خریداران ملزم به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی و واریز وجه هزینه های ذیل همزمان با تسویه اصل مبلغ از طریق وب گاه sales.lamari.ir است.

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما