کد خبر: ۵۳۴۰۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۷

فروش فوق العاده آریسان 2 در 29 آذر 1401

وانت آریسان نقطه امید ایران خودرو برای تامین نیاز بازار به وانت است البته درباره کیفیت این خودرو اما و اگرهایی هست. آریسان 2 را برای جبران مشکلات فنی آریسان قبلی داده اند. حالا ایران خودرو طرح فروش این خودرو را ارائه داده است.

به گزارش تجارت امروز، ایران‌خودرو از ١٠ صبح سه‌شنبه 29 آذر 1401 طرح فروش فوق‌العاده آریسان ۲ دوگانه‌سوز را آغاز می‌کند. قیمت این خودروها قطعی، موعد تحویل سه ماهه و با توجه به اینکه خارج از فرآیند قرعه‌کشی است، تنها برای متقاضیان عادی اجرایی می‌شود.

این چهارمین  طرح فروش وانت آریسان ۲ است این وانت دوگانه‌سوز این بار در قالب فروش فوق‌العاده با قیمت قطعی ۲۸۵ میلیون تومان و موعد تحویل ٩٠ روزه اجرایی شده است.

این مرحله از فروش آریسان ۲ها که خارج از فرآیند قرعه‌کشی است، تنها برای متقاضیان عادی عرضه شده است.  متقاضیان از ١٠ صبح امروز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش این گروه خودروسازی به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. مدت زمان ثبت‌نام تا تکمیل ظرفیت و حداکثر تا روز پنجشنبه (یکم دی ماه) در نظر گرفته شده است.  

محدودیت‌ ثبت‌نام تنها داشتن گواهی‌نامه معتبر است و بر این اساس افراد دارای پلاک انتظامی فعال نیز می‌توانند پیش از تکمیل ظرفیت، اقدام به ثبت‌نام کنند. البته که بدیهی است، با هر کدملی تنها امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو وجود دارد و تلفن همراه فرد ثبت‌نام‌کننده بایستی به‌نام خود متقاضی باشد.  

 

گفتنی است، وانت آریسان۲ ایران‌خودرو دوگانه‌سوز دارای موتور قوی XU۷P-CNG، گیربکس تقویت شده BE، شاسی یک‌پارچه با کابین بار مجزا، زاپاس‌بند زیر کابین بار در انتهای خودرو، مخزن گاز ۷۵ لیتری و باک بنزین ۴۰ لیتری و افزایش شتاب در کنار کاهش مصرف است.

نظر شما