کد خبر: ۵۳۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹

آپشن های جدید سایپا برای کوئیک اتومات

کوئیک اتومات ارزان ترین خودروی اتومات ارائه شده در بازار ایران است و سایپا می گوید آپشن های جدیدی به آن اضافه کرده است.
آپشن های جدید سایپا برای کوئیک اتومات

به گزارش تجارت امروز، کوئیک اتومات هم اکنون ارزان ترین خودروی اتومات در بازار ایران است و سایپا می کوشد با ارائه آپشن های جدید، آن را برای مشتریان خود جذاب تر کند.

در همین راستا گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد آپشن‌های جدیدی به خودرو کوئیک پلاس اتوماتیک برای عرضه به مشتریان اضافه خواهد شد.

 حسین کاظمی طرقی معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در خصوص ویژگی های خودروی کوئیک اتوماتیک مشتریانی که در تاریخ ۱۹ آذرماه ثبت نام می‌کنند، گفت: با توجه به درخواست های مشتریان مبنی بر نصب برخی آپشن‌ها روی این خودرو، گروه خودروسازی سایپا مطابق با نظر مشتریان، برنامه افزایش آپشن‌های مورد درخواست متقاضیان را در دستور کار قرار داد.

کاظمی طرقی با بیان مطلب بالا افزود: بر این اساس آن دسته از مشتریانی که مطابق با برنامه فروش جاری خودروی کوئیک اتوماتیک در تاریخ ۱۹ آذرماه اقدام به ثبت نام می‌کنند خودرو آنها شامل آپشن‌های صندلی چرم، کفی ۳ بعدی و کفی صندوق عقب و همچنین کروز کنترل و سایر آپشن‌هایی که در ادامه به آن اشاره می‌شود، خواهد بود.

او تصریح کرد: در راستای افزایش کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان، گروه سایپا همواره نسبت به بهبود کیفیت قطعات با طراحی جدید و یا تغییر برخی قطعات اقدام کرده است.

کاظمی گفت: برخی از آپشن‌های خودرو کوئیک پلاس اتوماتیک که مشتریان در این بخشنامه نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند شامل: مولتی مدیا، کی‌لِس، استارت دکمه ای، سنسور و دوربین دنده عقب، نمایشگر کنترل فشار باد تایر، رینگ آلومینیومی، سیستم فرمان برقی و فرمان D type، دی‌لایت، سیستم تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک و…  است.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: خودرو کوئیک پلاس اتوماتیک به‌عنوان یکی از اقتصادی‌ترین خودروها با گیربکس اتوماتیک که مجهز به آپشن های قابل توجه و مورد تقاضای اکثر متقاضیان این گروه قیمتی بازار است، عرضه می‌شود.

امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۹
0
0
به نظرم ماشین خکبی نیست و نمی تونه انتظارات را برآورده کنه
نظر شما