کد خبر: ۵۳۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳

جزئیات سهام عدالت را از کجا بفهمیم؟

نحوه محاسبه و جزئیات پرداخت سود سهام عدالت اعلام شد.
جزئیات سهام عدالت را از کجا بفهمیم؟

به گزارش تجارت امروز؛ پس از واریز سود سهام عدالت افراد مشمول در چند روز گذشته؛ سوالی برای این افراد پیشامد کرده که سودشان چگونه محاسبه شده است؟

روش‌های آگاهی از جزئیات واریز مرحله نخست سود سهام عدالت در سال جاری اعلام شد.

مشمولان سجامی سهام عدالت برای اطلاع از مبلغ واریز سود سهام سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰ خود می‌توانند به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی ddn.csdiran.ir مراجعه کنند.

در این راستا سهامداران عدالت پس از ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه می‌توانند با کلیک بر روی گزینه تاریخچه سود سهام عدالت مبلغ سود دریافتی خود را مشاهده کنند.
وی گفت: همچنین سهامدارانی که سجامی نشده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به تارنمای sahamedalat.ir و یا تماس با مرکز تماس ۱۵۶۹ داخلی یک، نسبت به واریز سود سهام عدالت خود مطلع شوند.

گفتنی است، مرحله نخست واریز سود سهام عدالت به ۴۳ میلیون و ۷۴۰ هزار نفر ایرانی از صبح روز چهارشنبه گذشته از طریق شبکه بانکی آغاز شده است و در این مرحله، سهامدارانی که در پرتفوی سهام خود ۴۵۲، ۴۹۲ و ۵۳۲ هزار تومان دارند به ترتیب ۵۱۰، ۵۵۵ و ۶۰۰ هزار تومان و افرادی که پرتفوی یک میلیون تومانی در اختیار دارند، مبلغ یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان سود علی الحساب دریافت می‌کنند.

انتهای مطلب

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما