کد خبر: ۵۳۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹

جزئیات عرضه پژو 207 و هایما S8 در بورس کالا

در این دور از عرضه ها، پژو 207 دنده معمولی و هایما S8 در بورس کالا عرضه می شود . مجموعا ایران خودرو 4500 دستگاه خودرو در بورس به فروش خواهند رساند.

به گزارش تجارت امروز، در بورس کالا در هفته های قبل خودروهایی عرضه شد و با قیمت هایی بعضا عجیب به فروش رفت و با توجه به اظهارات وزیر صمت، دولت قصد دارد عرضه خودرو در بورس را بیشتر کند و حتی این روش فروش خودرو را جایگزین فروش به سبک قرعه کشی نماید.

حالا بورس کالا فردا میزبان ۴۵۰۰ دستگاه خودرو از محصولات ایران خودرو خواهد بود که از این تعداد ۴۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ دستی و ۵۰۰ دستگاه هایما S۸ است. بر این اساس مهلت ثبت سفارش هر دو خودرو ساعت ۱۷ امروز خواهد بود.

قیمت پایه پژو ۲۰۷ از سوی این خودروساز ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است و زمان تحویل این خودرو ۲۵ فروردین سال آینده خواهد بود.

میزان پیش دریافت خرید به میزان ۱۰۰ درصد بوده و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی بورس کالا و همچنین از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید خودروی سواری شده‌اند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.

هر کد بورسی صرفا امکان ثبت سفارش بر روی یک کد عرضه از مجموع عرضه‌های روز انجام معامله را دارد و ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نیست.

همچنین قیمت پایه هایما S۸ معادل ۹۳۴ میلیون تومان اعلام شده است و زمان تحویل این خودرو نیز ۲۵ فروردین سال آینده  خواهد بود.

میزان پیش پرداخت سفارش هایما S۸ نیز ۵۰ درصد اعلام شده و  سایر شرایط هایما S۸ همانند پژو ۲۰۷ است.

نظر شما