کد خبر: ۵۳۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳

مرحله اول کنکور را بدون اینترنت برگزار می کنیم!

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش اعلام کرد؛ در ساعات برگزاری مرحله اول کنکور، اینترنت در کل کشور قطع خواهد شد.
مرحله اول کنکور را بدون اینترنت برگزار می کنیم!

خبرگزاری تجارت امروز؛ قطع سراسری اینترنت آن هم طی دو روز، علاوه بر اختلالی که در ادارات و کسب کارها ایجاد می کند، می تواند مشکلات متعددی در سیستم های راهداری و ارتباطی کشور نیز به وجود آورد.

به نقل از مروتی، معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش، در ساعات برگزاری مرحله اول کنکور، اینترنت در کل کشور قطع می‌شود و ما سال گذشته هم این درخواست را داشتیم اما به سبب اینکه ممکن است قطع سراسری اینترنت مشکلاتی را به وجود بیاورد، این اقدام انجام نشد.

وی در خصوص قطع نقطه‌ای اینترنت حین برگزاری کنکور اظهار کرد: قطع نقطه‌ای اینترنت در این رابطه امکان پذیر نیست چرا که ما سال گذشته در برخی نقاط از قطع نقطه‌ای اینترنت استفاده کرده بودیم اما عده‌ای توانسته بودند که ار آنتن دیگری اینترنت دریافت کنند چرا که اگر در نقطه‌ای اینترنت قطع باشد، در همان نقطه می‌توان از آنتن‌های دیگری با فاصله دورتر استفاده کرد.

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش افزود: از این رو قصد داریم حین برگزاری کنکور اینترنت کل کشور را قطع کنیم و به نظرم انجام این اقدام برای چند ساعت از آنجایی که سرنوشت تعدادی از زیادی از افراد را تعیین می‎کند، ارزشش را داشته باشد.

انتهای مطلب/م.ع

نظر شما