کد خبر: ۵۳۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷

خانه‌های کمتر از یک میلیارد تهران را چگونه پیدا کنید؟

در بازار عجیب مسکن در تهران؛ هنوز هم می‌شود خانهای پیدا کرد که کمتر از یک میلیارد تومان ارزش داشته باشد.
خانه‌های کمتر از یک میلیارد تهران را چگونه پیدا کنید؟

به گزارش تجارت امروز؛ قیمت مسکن در تهران چنان بالا رفته است که اگر بخواهید خانه‌ای با یک میلیارد تومان یا کمتر بخرید کاری بسیار دشوار دارید؛ مخصوصا اگر متراژ مورد نظر شما بیشتر از 50 متر باشد.

در اندیشه، شهر زیبا یک واحد آپارتمان ۴۰ متری ۵ سال ساخت برای فروش متری ۱۷ میلیون تومان گذاشته شده که برای این خانه باید ۶۸۰ میلیون تومان هزینه کرد. همچنین خانه‌ای دیگر در اندیشه، شهر زیبا ۴۴ متری ۵ سال ساخت برای فروش ۱۸ میلیون و ۶۳۶ هزار تومان قیمت گذاشته شده که مبلغ نهایی این ملک، ۸۲۰ میلیون تومان است.

همچنین در میان آگهی‌های فروش، آپارتمانی ۶۰ متری در شریف‌آباد، ۶ سال ساخت، متری ۷ میلیون تومان قیمت دارد که برای خرید آن باید ۴۲۰ میلیون تومان هزینه کرد. یک آپارتمان ۵۸ متری در صالح‌آباد شرقی نیز متری ۱۲ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان برای فروش گذاشته شده که در نهایت برای خرید آن باید ۷۳۰ هزار تومان هزینه کرد.

آپارتمانی دیگر در مبارک‌آباد بهشتی، ۵۷ متری، ۱۴ سال ساخت متری ۱۵ میلیون و ۷۸۹ هزار تومان قیمت دارد که در نهایت ۹۰۰ میلیون تومان باید برای خرید آن هزینه کرد. یک آپارتمان ۶۰ متری در جاجرود سعیدآباد، متری ۱۱ میلیون و ۶۶۶ هزار تومان قیمت دارد که مبلغ نهایی برای این خانه ۷۰۰ میلیون تومان اعلام شده است.

انتهای مطلب

نظر شما