کد خبر: ۵۳۶۲۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵

فیدیلیتی با شرایط جدید فروخته می شود

بهمن موتور به منظور کوتاه کردن دست دلالان تصمیم به عرضه فیدیلیتی در بازار بورس گرفته است.
فیدیلیتی با شرایط جدید فروخته می شود

به گزارش تجارت امروز؛ عرضه فیدیلیتی در بازار بورس از هفته آینده آغاز خواهد شد.

هفته آینده شرکت بهمن موتور قرار است ۷۵۰ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره را در بورس کالا با قیمت پایه ۷۷۲ میلیون تومان عرضه می کند. این عرضه روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه انجام خواهد شد. از جمله شرایط خرید این خودرو در بورس کالا این است که خریداران باید ۵۰ درصد از مبلغ پایه یعنی ۳۸۶ میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت در حساب وکالتی خود موجود داشته باشند. 

هر کد ملی تنها می‌تواند یک خودرو ثبت نام کند آن هم در شرایطی که از ابتدای سال ۱۳۹۸، هیچ خودروی سواری از بهمن موتور یا سایر خودروسازان خریداری نکرده باشد! صدور سند  شماره گذاری خودرو نیز فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

خریداران باید جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس کالا و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی ۷ روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش بهمن موتور به آدرس اینجا نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و از این طریق نسبت به پرداخت هزینه های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود اقدام کنند.

هزینه‌های جانبی شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها جمعا به مبلغ ۱۷۳ میلیون و ۹۱۹ هزار و ۲۷ ریال است که شامل این موارد است:

  • ۱۳۳ میلیون ریال بابت مالیات و عوارض شماره گذاری
  • ۴۳۵ هزار ریال بابت هوشمندسازی کارت خودرو
  • ۵۰۰ هزار ریال بابت هزینه خدمات پست
  • ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال تولید پلاک و شماره گذاری
  • ۳۷ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۲۷ ریال بیمه شخص ثالث

همچنین انتخاب رینگ بر اساس موجودی محصول از سوی شرکت بوده و امکان تغییر رینگ وجود ندارد. این خودرو در حال حاضر در بازار خودرویی کشور حدود ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت دارد و با این تفاسیر این خودرو در بورس قطعا بالای یک میلیارد تومن معامله خواهد شد.

انتهای مطلب/م.ع

نظر شما