کد خبر: ۵۳۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷

عرضه وانت کارا دوکابین در بورس کالا

بورس کالا میزبان ۵۰۰ دستگاه وانت کارای دوکابین محصول شرکت بهمن موتور می باشد.
عرضه وانت کارا دوکابین در بورس کالا

به گزارش تجارت امروز؛ با پیش پرداخت 10 درصد از قیمت نهایی کارا دوکابین در بورس کالا میتوان این  خودرو را خریداری کرد.

بهمن موتور کارا دوکابین را به قیمت پایه ۳۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه می‌کند و درصد پیش پرداخت ۱۰ درصد اعلام شده است. تاریخ تحویل این خودرو ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده است.

در مشخصات عرضه کارا دوکابین آمده است: محدودیتی برای تعداد تقاضا برای اشخاص حقیقی و حقوقی در ثبت سفارش وجود ندارد. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم خریدار خواهد بود و رنگ سفید و مدل خوردو ۱۴۰۱ است.

خریداران باید جهت تکمیل مراحل خرید، همرمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی ۷ روز تقویمی با مراجعه به پروفایل خود اقدام و از این طریق نسبت به پرداخت هرینه‌های جانبی و انتخاب عاملیت موردنظر خود اقدام کنند.

هزینه‌های جانبی شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها جمعا به مبلغ ۸ میلیون و ۷۶۰ هزار و ۲۸ تومان شامل ۴ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان می باشد.

بابت هزینه هوشمندسازی کارت خودرو، ۵۰ هزار تومان بابت هزینه خدمات پست، ۲۸۰ هزار تومان بابت هزینه تولید پلاک و شماره گذاری، ۳ میلیون و ۶۲۶ هزار و ۵۲۸ تومان هزینه بیمه شخص ثالث است.

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما