کد خبر: ۵۳۶۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲

پیش بینی قیمت بیت کوین

طی روند صعودی قیمت رمز ارزها در بازار، بیت کوین مهم ترین رمز ارز بازار است و موفق به شکست مقاومت ۱۷۲۰۰ دلاری خود شد.
پیش بینی قیمت بیت کوین
 

به گزارش تجارت امروز؛ با وجود افزایش قیمت بیت کویین همچنان سطح ثابتی وجود ندارد و  قرار است تازه ترین داده ها در رابطه با نرخ تورم این هفته، توسط فدرال رزرو آمریکا منتشر شود.

افزایش قیمت بیت کوین البته به سایر ارزهای بازار نیز سرایت کرده و بسیاری از آنها مانند سولانا، ریپل و دوج کوین کاملا به رنگ سبز در آمدند.

دلیل اصلی افزایش قیمت بیت کوین به کاهش تورم در آمریکا بیش از آنچه فدرال رزرو پیش بینی کرده بود، است.

در ادامه مسیر، بیت کوین روی نقطه ۱۷۴۰۰ دلار قرار خواهد داشت و مهمترین حمایت آن نیز روی ۱۷۰۵۰ قرار دارد. تا زمانیکه قیمت بالای سطح حمایت مذکور باقی بماند، همچنان فضای کافی برای افزایش وجود خواهد داشت.

علیرغم پیشرفت چشمگیر قیمت رمزارزها طی روزهای گذشته، باید توجه داشت که هنوز وارد فاز صعودی نشده ایم و بازار همچنان در مرحله ثبات نسبی قرار دارد. با این حال، پیشرفت های اخیر قیمت می تواند روح تازه ای در کالبد این بازار بدمد و آن را از مسیر نزولی که مدت ها در آن قرار داشته به تدریج خارج کرده و به صعود برساند.

اما در خصوص وضعیت اقتصاد کلان جهانی باید گفت که شرایط به نفع بازار ارزهای دیجیتال بوده و در صورت ادامه روند فعلی، برای بلند مدت می توان انتظار افزایش قیمت چشمگیر را برای ارزهای این بازار داشت.

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما