کد خبر: ۵۳۷۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰

عرضه 10 هزار دنا پلاس در بورس کالا

تالار خودروی بورس کالا امروز ؛ 26 دی 1401 میزبان ۱۰ هزار دستگاه خودرو دنا پلاس دستی سفید که متعلق به گروه صنعتی ایران خودروست می باشد.
عرضه 10 هزار دنا پلاس در بورس کالا

به گزارش تجارت امروز؛ قرار بود 5 هزار خودروی دنا پلاس در بازار سرمایه عرضه شود. این امر با افزایش تقاضا به 10 هزار دستگاه رسیده است.

ایران خودرو قیمت پایه این خودرو را که 27 اسفند سال جاری به خریداران تحویل می‌شود، 190 میلیون تومان اعلام کرده است.
درصد پیش پرداخت این خودرو نیز 100 درصد در نظر گرفته شده است.
در اطلاعیه عرضه دنا پلاس دستی آمده است: هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو بوده و خریداران باید 18 سال تمام را داشته باشند.
همچنین اشخاصی که در عرضه‌های قبلی و از ابتدای سال 1398 از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.
خریداران باید جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام کنند.گفتنی است خریداران باید در زمان مقرر که طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به واریز وجه هزینه‌های جانبی شامل 4 میلیون و 371 هزار و 310 تومان در ازای بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت به علاوه 13 درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله باید پرداخت شود، نمایند.
در صورت عدم واریز هزینه‌ها حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک تکمیل وجه متعلقات قانونی به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می‌شود.

انتهای مطلب/م.ع

نظر شما