کد خبر: ۵۳۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸

10 برابر شدن قیمت صدور کارت سوخت!

دولت با افزایش 10 برابری هزینه ی صدور کارت سوخت، درآمد خود را افزایش داده است. حال پرسش اصلی این است؛ آیا دولت این اجازه را به بخش خصوصی نیز می دهد؟!
10 برابر شدن قیمت صدور کارت سوخت!
به گزارش تجارت امروز؛ تاکنون هزینه ای که از متقاضیان بابت صدور کارت سوخت در زمان ثبت درخواست کارت سوخت المثنی، گرفته می شد ۱۰ هزار تومان بود. این هزینه اخیرا به ۱۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

،با وجود آنکه تاکنون بیش از دوبرابر تعداد خودروها و موتورسیکلت‌های کشور کارت سوخت صادر شده، باز هم روزانه درخواست‌های جدید صدور کارت سوخت المثنی در مراکز پلیس 10+ ثبت می‌شود.

افرادی که به هر علت کارت سوخت وسیله نقلیه خود را دراختیار ندارند و یا مفقود شده، می‌توانند تقاضای خود را مبنی بر صدور کارت سوخت المثنی ثبت کنند.

درحالی که تاکنون هزینه صدور کارت سوخت که در زمان ثبت درخواست کارت سوخت المثنی، از متقاضیان دریافت می شد، 10 هزار تومان بود، این هزینه اخیرا به 100 هزار تومان افزایش یافته است.

در وبسایت‌رسمی درگاه خدمات الکترونیک انتظامی در این خصوص آمده : "تعرفه این خدمت (صدور المثنی کارت سوخت) مبلغ 1,000,000 ریال (صدهزارتومان) می‌باشد که از طریق دستگاه‌های کارت خوان موجود در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی دریافت می‌شود."

انتهای مطلب/م.ع

نظر شما