کد خبر: ۵۳۸۶۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲

بخش خصوصی در تنظیم بازار میوه شب عید نقش خواهد داشت

به نقل از سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین: بر اساس شیوه نامه خرید میوه شب عید در کشور توصیه شده از ظرفیت بخش خصوصی در راستای توزیع میوه شب عید استفاده شود.
بخش خصوصی در تنظیم بازار میوه شب عید نقش خواهد داشت

به گزارش تجارت امروز؛ باتوجه به مصادف شدن ایام نوروز 1402 با ماه مبارک رمضان توزیع میوه شب عید از حساسیت بالایی برخوردار است. 

محمد حسین عطایی در پنجمین نشست کمیته راهبردی تامین میوه شب عید استان که صبح امروز در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: نوروز ۱۴۰۲ با ماه مبارک رمضان مصادف شده و این موضوع نیازمند دقت در خرید میوه‌های شب عید است.

وی افزود: میوه‌های شب عید شامل پرتقال و سیب باید متنوع و در ابعاد مناسب خریداری و عرضه شود که مصرف کننده با توجه به نیاز خود و توان خرید بتواند آن را تهیه کند.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین تصریح کرد: بر اساس شیوه نامه خرید میوه شب عید در کشور توصیه شده از ظرفیت بخش خصوصی در راستای توزیع میوه شب عید بهره برد که موضوعات آن در آینده نزدیک با تشکیل نشستی مشترک به نتیجه می‌رسد.

عطایی اضافه کرد: یکی از نکات مهم در دستور کار کمیته راهبردی میوه شب عید، تعیین دقیق مقدار خرید پرتقال و سیب برای استان قزوین است که اعداد آن پس از نتایج نشست با بخش خصوصی قطعی می‌شود.

انتهای مطلب/م.ع

نظر شما