کد خبر: ۵۴۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵

طرح بخشودگی جرائم مالیاتی آغاز شد

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: به مناسبت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طرح بخشودگی جرائم مالیاتی در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده است.
طرح بخشودگی جرائم مالیاتی آغاز شد

به گزارش تجارت امروز؛ طرح بخشودگی جرایم مالیاتی در برخی استان ها در حال انجام است.

مدیرکل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: با موافقت رئیس سازمان امور مالیاتی بخشودگی جرائم مالیات و عوارض هر دوره یا سال برای مودیانی که نسبت به بدهی دوره یا سال خود تا پایان بهمن ماه سال جاری اقدام کنند،جهت اشخاص حقیقی تا ۲میلیارد ریال و در مورد اشخاص حقوقی تا سقف سه میلیارد ریال اعلام خواهد شد.

میلاد فرخان افزود: شرط استفاده مودیان از تسهیلات بخشودگی جرائم مالیاتی موضوع این طرح ارائه درخواست بخشودگی جرائم فارغ از زمان پرداخت بدهی مالیات و عوارض هرسال یا دوره است و پرداخت بدهی قبل از ابلاغ تفویض اختیار حاضر،مانع اعمال بخشودگی جرائم قابل بخشش نخواهد بود.

فرخان با اشاره به اینکه از دهه فجر سال گذشته تاکنون ۳۶۰ میلیارد تومان اعتبار به شهرداری ها، دهیاری ها، روستاهای بدون دهیاری و مناطق عشایری استان پرداخت شده نقش درآمدهای مالیاتی در توسعه و عمران کهگیلویه و بویراحمد را مشوق فعالان اقتصادی برای پرداخت با رغبت مالیات دانست.

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد برگزاری دیدارهای مردمی در کنار استقرار میزهای خدمت ، غبارروبی گلزار شهدا، سرکشی از ادارات مالیاتی و بررسی از نزدیک مشکلات فعالان اقتصادی را از مهمترین برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی برشمرد.

کهگیلویه و بویراحمد دارای ۱۷ شهرداری و حدود ۵۵۰ دهیاری است و ۵۰ هزار مودی مالیاتی در این استان وجود دارد.

انتهای مطلب/م.ع

نظر شما