کد خبر: ۵۴۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰

واکنش مرعشی به وعده عفو رئیس جمهور

در واکنش به سخنان رئیس جمهور حسین مرعشی گفت: وعده عفو رئیس جمهور را مفید می‌دانم.
واکنش مرعشی به وعده عفو رئیس جمهور

به گزارش تجارت امروز؛ دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در واکنشی به سخنان سید ابراهیم رئیسی گفت: عفو اهالی هنر، فرهنگ ، ورزش و دانشجویان را مفید می دانم و امیدوارم این اقدام به عنوان گام های اولیه برای بهبود شرایط امور کشور باشد.

حسین مرعشی درباره وعده رییس جمهور برای عفو اهالی رسانه، فرهنگ و ورزش و دانشجویان اظهار کرد: من این اقدامات را مفید، ولی دیرهنگام می دانم و امید دارم این اقدام نه از باب منت گذاری به اهالی هنر، فرهنگ و دانشگاهیان، بلکه از سر یک وظیفه ملی که بر عهده دولت است، باشد.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم این اقدام به عنوان گام های اولیه برای بهبود شرایط امور کشور باشد، ادامه داد: واقعیت این است که جامعه در حال حاضر بخش بخش است. وفاداران نظام در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده و سالگرد انقلاب را جشن گرفتند هرچند ممکن است در دل آنها هم بابت مدیریت کشور خون باشد ولی به هر حال آمدند اما بخش هایی هم هستند که فاصله گرفته اند و نباید اینگونه تصور شود که با یکی دو اقدام می توان همه این مسایل را حل کرد.

مرعشی تصریح کرد: امیدوارم مجموعه اقداماتی برای بهبود شرایط آغاز شده باشد تا در یک دوره زمانی مناسب، کشور به یک تعادل برسد که در آن تعادل، اکثریت جامعه آنچه را که می خواهد حاکم کند و اقلیت هم متناسب با وزن واقعی خود در صحنه حضور داشته باشد تا بتوانیم در قامت یک ملت با گرایش های مختلف و تنوع فکری و سیاسی ظاهر شویم.

انتهای مطلب/م.ع

نظر شما