کد خبر: ۵۴۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰

خودروی تارا در بازار بورس 110 میلیون زیر قیمت بازار به فروش رسید

خودرو تارا دستی امروز با قیمت ۵۳۴ میلیون تومان در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت. این خودرو در سطح بازار با قیمت بیش از ۶۴۰ میلیون تومان به فروش می رسد.
خودروی تارا در بازار بورس 110 میلیون زیر قیمت بازار به فروش رسید

به گزارش تجارت امروز؛ خودروی تارا دستی نسبت به بازار 110 میلیون تومان ارزان تر به فروش رفت.

ایران خودرو امروز سه شنبه 25 بهمن ماه 5 هزار دستگاه تارا دستی را بر روی تابلوی معاملات بورس کالا برد که در این طرح فروش قیمت پایه برای تارا دستی 256 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده بود.

البته قرار بود امروز دو هزار دستگاه تارا دستی در بورس مورد معامله قرار گیرد که با تغییرات اعمال شده افزایش عرضه انجام و در نهایت 5 هزار دستگاه خودرو بر روی تابلو معاملات بورس کالا رفت  که در نهایت این خودرو با قیمت 460 میلیون و 500 هزار تومان در بورس کالا به فروش رسید.

قیمت تمام شده این خودرو (با احتساب مالیات و سایر هزینه‌ها) برای خریداران 534 میلیون تومان رسید که اختلاف قیمت 111 میلیون تومانی با قیمت بازار غیر رسمی (آزاد) دارد.

به این ترتیب در مجموع این معامله بیش از یک هزار و 728 میلیارد تومان از جیب واسطه‌ها خارج و به تولیدکننده و مصرف‌کننده رسید.
گفتنی است، زمان تحویل تارا 17 خرداد 1402 تعیین شده است.
انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
امین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۵
0
0
نظرات بینندگان 110زیر قیمت یا 240بالای قیمت؟
امین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۵
0
0
نظرات بینندگان همه تون از یک جا میخورید. تابلو دست خودتونه، بازارآزاد هم دست خودتونه، تولید هم دست خودتون، خبرگزاری هم با خودشون
نظر شما