کد خبر: ۵۴۱۹۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰

گرانی 60 درصدی لوازم خانگی و خواب خوش مسئولان!

نائب رئیس دوم اتحادیه لوازم خانگی گفت: افزایش قیمت لوازم خانگی مورد تائید وزارت صمت نیست.
گرانی 60 درصدی لوازم خانگی و خواب خوش مسئولان!

به گزارش تجارت امروز؛ رحیمی نائب رئیس دوم اتحادیه لوازم خانگی اعلام کرد: افزایش قیمت لوازم خانگی مورد تایید وزارت صمت نیست.

نائب رئیس دوم اتحادیه لوازم خانگی با اعلام اینکه بسیاری از کارخانجات تولید کننده به بهانه افزایش قیمت فولاد، رنگ و ... حدود ۶۰ درصد قیمت کالای تولیدی خود را افزایش داده اند،گفت: افزایش قیمت لوازم خانگی مورد تایید وزارت صمت نیست.

رحیمی افزود: متاسفانه افزایش قیمت های اخیر در حوزه لوازم خانگی از سوی کارخانجات تولید کننده صورت گرفته و هیچ توضیحی برای این موضوع ندارند که این افزایش قیمت مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان بازرگانی نیست.

او با بیان اینکه هم اکنون عرضه لوازم خانگی در بازار مطلوب است، گفت: به دلیل بالارفتن بی ضابطه قیمت‌ها، تقاضا پایین آمده و رکود در بازار حکمفرما است. حتی ما در مواردی شاهد هستیم کارخانجات کالای خود را به قیمت مصرف کننده و عمده عرضه می کنند.

رحیمی گفت: الان کار به جایی رسیده است که مصرف کننده قدرت انتخاب برای جایگزینی کالا ندارد و یا باید کالای مورد نیاز خود را با قیمت بالا خریداری کند و یا اینکه اصلا نخرد.

نائب رئیس دوم اتحادیه لوازم خانگی افزود: بسیاری از کارخانجات تولید کننده به بهانه افزایش قیمت فولاد، رنگ و ... حدود 60 درصد قیمت کالای تولیدی خود را افزایش داده اند.

او گفت: اتحادیه اطلاعات و اخبار گرانفروشی را به صورت روزانه و از طریق رئیس اتحادیه به وزارت صمت گزارش می دهد اما متاسفانه ترتیب اثری داده نمی شود.
انتهای مطلب/م.ع

نظر شما