کد خبر: ۵۴۲۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰

جدول قیمت و شرایط فروش جدید مدیران خودرو در اسفند 1401

شرایط فروش جدید مدیران خودرو در اسفند ۱۴۰۱ که شامل محصولاتی مانند ام وی ام، چری و فونیکس می شود به مشتریان اعلام شد.
جدول قیمت و شرایط فروش جدید مدیران خودرو در اسفند 1401

به گزارش تجارت امروز؛ شرایط فروش جدید مدیران خودرو در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد. در این طرح محصولات ام وی ام، چری و فونیکس مدیران خودرو به مشتریان عرضه خواهند شد. جدول قیمت ها را در ادامه می توانید ببینید.

مدیران خودرو در ادامه طرح فروش محصولات ام وی ام، چری و فونیکس قصد دارد خودروهای ام وی ام ایکس ۲۲ پرو، ام وی ام ایکس ۵۵ پرو، آریزو ۵ توربو، چری تیگو ۷، آریزو ۶ پرو، تیگو ۷ پرو، فونیکس اف ایکس پریمیوم و تیگو ۸ پرو را ویژه اسفند ۱۴۰۱ به صورت اقساطی به مشتریان عرضه کند. در ادامه جزئیات شرایط فروش جدید مدیران خودرو در اسفند ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید:

شرایط فروش جدید مدیران خودرو – اسفند ۱۴۰۱

در این طرح، ام وی ام ایکس 22 MT اسپرت لاکچری با قیمت ۵۷۰ میلیون تومان، ام وی ام ایکس 22 پرو IE توربو با قیمت ۷۳۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، آریزو 5 توربو IE با قیمت ۸۷۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ام وی ام ایکس 55 پرو IE با قیمت ۱ میلیارد و ۶۲ میلیون تومان، ام وی ام ایکس 55 پرو IE اسپرت با قیمت ۱ میلیارد و ۸۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و تیگو 7 IE با قیمت ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در مدل ۱۴۰۱ به فروش می‌رسند.
این خودروها در رنگ‌های سفید، مشکی و نوک مدادی قابل سفارش خواهد بود. مدت اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماهه، نرخ سود تسهیلات ۲۳ درصد و سود انصراف و تاخیر نیز ۱۲ درصد است. زمان و مکان تحویل این خودروها نیز ۴۵ روز کاری در شهرستان بم خواهد بود.

شرایط فروش محصولات فونیکس

در این طرح، آریزو ۶ پرو اکسلنت با قیمت ۱ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان، تیگو ۷ پرو اکسلنت با قیمت ۱ میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان، فونیکس اف ایکس پریمیوم با قیمت ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، تیگو ۸ پرو پریمیوم با قیمت ۱ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان و تیگو ۸ پرو مکس با قیمت ۲ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان در مدل ۱۴۰۲ به مشتریان عرضه می‌شوند.

در این طرح، مدت اقساط ۱۲ الی ۶۰ ماهه، نرخ سود تسهیلات ۲۳ درصد، سود انصراف و تاخیر ۱۲ درصد خواهد بود و زمان تحویل نیز ۴۵ روز کاری اعلام شده است. همچنین این خودروها در رنگ‌های سفید، مشکی و نوک مدادی قابل سفارش خواهند بود.

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
آریو اسماعیلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
0
0
نظرات بینندگان سلام ببخشید چطوری میتونم از محصولات ام وی ام ثبت نام کنم
مدیر پایگاه سلام و احترام
به سایتشون مراجعه کنید.
نظر شما