کد خبر: ۵۴۳۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰

توزیع ۱۴ هزار و ۶۰۰ تن گوشت قرمز و مرغ منجمد | به تاریخ تولید و انقضا توجه کنید!

به گفته ی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران؛ 4 هزار و ۵۰۰ تن گوشت قرمز منجمد در فروشگاه‌های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار و اصناف عرضه شده است. ۱۰ هزار تن مرغ منجمد نیز تامین شده که با آغاز توزیع این محصول از روز گذشته تاکنون حدود ۱۰۰ تن عرضه شده‌است.

توزیع ۱۴ هزار و ۶۰۰ تن گوشت قرمز و مرغ منجمد | به تاریخ تولید و انقضا توجه کنید!

به گزارش تجارت امروز؛ طبق گزارش بعضی خریداران مرغ منجمد در بازار، تاریخ تولید برخی مرغ های منجمد عرضه شده در بازار، 24/ 1/ 1401 بوده که 11 ماه از تولید آن گذشته است. از این رو می توان به این نتیجه رسید که مرغ های منجمدی که در حال عرضه می باشند، ذخیره ی انبارها بوده و با تاخیر چند ماهه وارد بازار شده اند. به شهروندان گرامی پیشنهاد می دهیم پیش از خرید این محصول به تاریخ تولید و انقضای آن توجه شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از توزیع چهار هزار و ۵۰۰ تن گوشت قرمز منجمد در فروشگاه‌های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار و اصناف خبر داد و گفت: ۱۰ هزار تن مرغ منجمد نیز تامین شده که با آغاز توزیع این محصول پروتئینی از روزگذشته تاکنون حدود ۱۰۰ تن عرضه شده‌است.

از سازمان جهادکشاورزی استان تهران، جبرئیل برادری روز چهارشنبه افزود: باتوجه به روزهای پایانی سال و جهت رفاه حال شهروندان به منظور تنظیم بازار محصولات پروتئینی، علاوه بر توزیع گوشت قرمز منجمد، توزیع مرغ منجمد نیز با قیمت مصوب هر کیلوگرم ۴۵ هزار تومان برای مباشرین و ۵۰ هزارتومان برای مصرف کننده آغاز شده است.

وی ادامه داد: این کالاهای مصرفی در میادین، فروشگاه های زنجیره ای، واحدهای صنفی بدون محدودیت در حال عرضه است و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز این روند ادامه خواهد داشت.
برادری تاکید کرد: روزانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ تن گوشت قرمز منجمد در تهران به فروش می رسد که علاوه بر آن گوشت گرم نیز در حال عرضه است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران خاطرنشان کرد: رصد و نظارت مستمر بازرسان سازمان بر بازار در جریان است و در جلسه امروز تنظیم بازار که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار برگزار شد، بازرسی مشترک بازار شب عید با تیمی متشکل از جهاد کشاورزی استان، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت از شنبه ۶ اسفندماه به طور جدی و گسترده آغاز به کار خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: ۱۵۰ تن گوشت گرم گوسفند و ۱۶۲تن گوشت گرم گوساله از محل واردات نیز تاکنون عرضه شده‌است.

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما