کد خبر: ۵۴۴۱۲
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰

بازار شب عید زیر ذره بین بازرسین

به گفته سرپرست فرمانداری همدان؛ بازار شب عید در قبضه بازرسین قرار می‌گیرد. با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش تقاضا برای خرید کالاهای اساسی، پوشاک و مواد غذایی، تشدید نظارت‌ها در قالب گشت نوروزی در استان همدان اعمال خواهد شد.
بازار شب عید زیر ذره بین بازرسین

به گزارش تجارت امروز؛ هرساله با فرا رسیدن ماه اسفند شاهد شلوغی خیابان و افزایش تقاضا برای خرید انواع کالاها و خدمات هستیم. برهمین اساس میزان نظارات بر  بازار افزایش خواهد یافت.

بر همین اساس مسلم مخفی، سرپرست فرمانداری همدان اظهار داشت: همه دستگاه‌ها تلاش خود را برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و کنترل و نظارت بازار در ایام پایانی سال به کار گیرند، با متخلفان و اخلالگران بازار شب عید در همدان با جدیت برخورد می‌شود و با کسی تعارف نداریم.

مخفی با تأکید بر اینکه امسال در بحث بازار ورود محکمی خواهیم داشت، گفت: در کنترل بازار به شدت ورود می‌کنیم و مماشاتی در این زمینه نداریم.

وی رعایت قانون و انصاف را ملاک ارزیابی برشمرد و تصریح کرد: از تمام ظرفیت‌های قانونی برای برخورد با متخلفان در بازار استفاده می‌شود.

سرپرست فرمانداری همدان با تأکید بر اینکه ذخیره کالاهای اساسی در همدان مطلوب است، اضافه کرد: در زمینه تأمین و توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم همدان مشکلی وجود ندارد.
انتهای مطلب/م.ع

نظر شما