کد خبر: ۵۴۴۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۵

امروز 10 اسفند آخرین مهلت دریافت کارت کنکور کارشناسی ارشد و دکتری

داوطلبان می توانند به صورت غیر حضوری و اینترنتی کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۲ رو تا امروز که برای همه متقاضیان الزامی است را دریافت کنند.

امروز 10 اسفند آخرین مهلت دریافت کارت کنکور کارشناسی ارشد و دکتری

به گزارش تجارت امروز؛ آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در بعدازظهر روز پنجشنبه ۱۱ اسفند ماه و صبح و بعدازظهر روز جمعه ۱۲ اسفندماه سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ از یکشنبه ۷ اسفند در سایت سازمان سنجش منتشر شده است و داوطلبان می‌توانند تا ساعت ۲۴ امروز۱۰ اسفند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

کارت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در لینک https://sanjesh.org/fa-IR/Portal/۴۹۳۶/news/view/۱۴۵۹۱/۱۰۴۰۳/Staging در دسترس است.

علیرضا کریمیان مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تعداد ۴۷۱ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کرده اند که از این تعداد ۲۵۵ هزار نفر زن و ۲۱۶ هزار و ۵۲۸ نفر مرد هستند.

وی افزود: از میان ۴۷۱ هزار و ۵۲۸ داوطلب آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تاکنون بیش از ۲۷۰ هزار نفر کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده اند.

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ در سه نیم روز عصر پنجشنبه ۱۱ اسفند، صبح و عصر جمعه ۱۲ اسفند در ۶ گروه آزمایشی و ۱۳۴ کدرشته برگزار می‌شود.

انتهای مطلب/ی.ن

نظر شما